|
![](/.s/t/231/16.gif) | | ![](/.s/t/231/18.gif) |
| Головна » 2012 » Листопад » 16 » Свято української мови в Станіславці
3:03 PM Свято української мови в Станіславці |
Рідна мова - життя духовного основа
Рідна мова - це найбільше і найцінніше добро в кожного народу, жива схованка людського духу, його багата скарбниця, у яку він складає і своє давнє життя, і свої сподівання. Із сивої давнини бере початок наша мова. Шлях її розвитку - це тернистий шлях боротьби. Століттями мова народу була тією повноводною рікою, я якої ми черпаємо своє натхнення, збагачуємо свій духовний світ. Поетична грань живе в слові, і слово немислиме без неї, як немислима річка без води.
9 листопада в бібліотеці села Станіславка було проведено свято української мови "Рідна мова - життя духовного основа". Бібліотекар підготувала книжкову виставку "Рідна мова - диво калинове", а учні 7 класу Станіславської ЗОШ (класний керівник - вчителька української мови і літератури Рогаль Олеся Вікторівна) підготували літературно-музичну композицію для молодших товаришів - учнів 5-6 класів. Потім усі присутні розгадували загадки про мову, приймали участь в літературній вікторині, читали гуморески. Переможцям у конкурсах вручалися призи - цікаві книги.
В з аключному слові Олеся Вікторівна закликала любити українську мову всім серцем, бо вона - наша гордість, і поки живе мова, житиме й народ. Всі присутні відчули, який то цінний скарб - наша мова, і її потрібно не лише любити, а й берегти як зіницю ока.
Валентина Христич, завідуюча Станіславською сільською бібліотекою
|
Переглядів: 857 |
Додав: Olga
| Рейтинг: 0.0/0 |
| |
![](/.s/t/231/21.gif) | | ![](/.s/t/231/23.gif) |
|
|