Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

                           Бібліотека-філія № 37 станції Борщі

 

Бібліотека на станції Борщі була відкрита в 1974 році. Очолила її Мартинович Віолетта Григорівна.

В 1980 році бібліотеку перевели в приміщення гуртожитку «Южремстанка», а зараз бібліотека працює в приміщенні сільської Ради. Очолює її бібліотекар Трояновська Ганна Михайлівна, людина, закохана в свою справу. Її бібліотека – одна з найкращих в районі. Бібліотечний фонд сьогодні налічує понад 12 тисяч екземплярів книг та періодичних видань.

Ганна Михайлівна творчо відноситься до своєї роботи: проводить усні журнали, тематичні вечори, всіляко популяризує художню літературу. Одним з основних напрямків роботи бібліотеки є краєзнавство.

 

 

 

Енергійна, креативна Ганна Михайлівна має і чималі акторські здібності. Без її участі не проходить жодний великий культурний захід в сільській раді, будь то День села чи Свято борщу.

 

В жовтні 2011 року в бібліотеці урочисто відкрився пункт вільного доступу до Інтернету за програмою "Бібліоміст". І тепер всі маленькі та дорослі мешканці станції Борщі можуть безкоштовно користуватися послугами всесвітньої мережі, отримати від бібліотекаря консультацію по роботі з комп'ютером чи пошуку інформації в Інтернеті, поспілкуватися з родичами чи друзями з любого куточку світу за допомогою Скайпу.  

В 2012 році бібліотека прийняла участь в конкурсі співпраці бібліотек з громадою від програми "Бібліоміст" та виграла ще один Грант на реалізацію бібліотечного проекту "Путівка в життя". Проект спрямований на роботу бібліотеки з групою дітей-сиріт та молоддю з місцевої школи-інтернату, які мають обмежений доступ до комп’ютерних технологій, інформації та навчальних ресурсів у мережі Інтернет.

 

Бібліотечне приміщення ніколи не пустує. Послугами бібліотеки користуються 550 мешканців селища. Маленькі, молоді та дорослі поспішають до бібліотеки за книгою та інформацією, а до людей похилого віку та інвалідів, які не в змозі самі дістатися до бібліотеки, Ганна Михайлівна приходить додому сама, приносить їм книги, газети, розповідає останні новини в рамках "бібліотечного патронату".

 

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz