Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

                           Бібліотека-філія № 37 станції Борщі

 

Бібліотека на станції Борщі була відкрита в 1974 році. Очолила її Мартинович Віолетта Григорівна.

В 1980 році бібліотеку перевели в приміщення гуртожитку «Южремстанка», а зараз бібліотека працює в приміщенні сільської Ради. Очолює її бібліотекар Трояновська Ганна Михайлівна, людина, закохана в свою справу. Її бібліотека – одна з найкращих в районі. Бібліотечний фонд сьогодні налічує понад 12 тисяч екземплярів книг та періодичних видань.

Ганна Михайлівна творчо відноситься до своєї роботи: проводить усні журнали, тематичні вечори, всіляко популяризує художню літературу. Одним з основних напрямків роботи бібліотеки є краєзнавство.

 

 

 

Енергійна, креативна Ганна Михайлівна має і чималі акторські здібності. Без її участі не проходить жодний великий культурний захід в сільській раді, будь то День села чи Свято борщу.

 

В жовтні 2011 року в бібліотеці урочисто відкрився пункт вільного доступу до Інтернету за програмою "Бібліоміст". І тепер всі маленькі та дорослі мешканці станції Борщі можуть безкоштовно користуватися послугами всесвітньої мережі, отримати від бібліотекаря консультацію по роботі з комп'ютером чи пошуку інформації в Інтернеті, поспілкуватися з родичами чи друзями з любого куточку світу за допомогою Скайпу.  

В 2012 році бібліотека прийняла участь в конкурсі співпраці бібліотек з громадою від програми "Бібліоміст" та виграла ще один Грант на реалізацію бібліотечного проекту "Путівка в життя". Проект спрямований на роботу бібліотеки з групою дітей-сиріт та молоддю з місцевої школи-інтернату, які мають обмежений доступ до комп’ютерних технологій, інформації та навчальних ресурсів у мережі Інтернет.

 

Бібліотечне приміщення ніколи не пустує. Послугами бібліотеки користуються 550 мешканців селища. Маленькі, молоді та дорослі поспішають до бібліотеки за книгою та інформацією, а до людей похилого віку та інвалідів, які не в змозі самі дістатися до бібліотеки, Ганна Михайлівна приходить додому сама, приносить їм книги, газети, розповідає останні новини в рамках "бібліотечного патронату".

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz