Меню сайта
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
...
...
...

Block title
СПЛАТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Пункт європейської інформації  "Все про Європу"

 

 

Центральна районна бібліотека Подільського (Котовського) району, як переможець проекту УБА (Української Бібліотечної Асоціації) «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»),  відкриває Пункт європейської інформації, який надасть можливість оперативно та ефективно інформувати жителів громади району щодо питань європейської інтеграції, познайомить з перевагами європейських стандартів життя людей, з історією, економікою та культурою різних країн Європи, з традиціями та обрядами європейських народів, розповість молоді про європейські освітні заклади та можливість отримання такої освіти для пересічних українців.

Пункт сприятиме популяризації європейських цінностей, укріпленню зв’язків між європейськими народами.

В рамках проекту в бібліотеці під гаслами «Відкрий Європу для себе», «Європа далека і близька», «Разом з книгою по Європі» будуть проходити різноманітні масові заходи:  віртуальні подорожі, інформаційно-просвітницькі години, години спілкування, перегляди документальних та художніх фільмів, презентації книжкових виставок, літературні портрети, інтелектуально-розважальні ігри.

 

 

Ласкаво просимо до Європи разом із бібліотекою!

 

 

2016-й розпочинаємо перемогою!


Центральна районна бібліотека  ЦБС Подільського (Котовського) району отримала перемогу в конкурсі проекту УБА (Української Бібліотечної Асоціації) «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).
У конкурсі взяло участь 163 бібліотеки з усіх областей України. Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки, у яких в 2016 році буде створено
Пункт європейської інформації (Пункт ЄІ).  
Проект передбачає  інформаційно-методичне забезпечення бібліотекарів щодо їх діяльності та активізацію роботи бібліотек з популяризації європейських цінностей та ідей Євроінтеграції серед місцевих громад.
 Координатори з обраних бібліотек пройдуть дводенне навчання, відповідно до графіка, складеного Головним тренінговим центром для бібліотекарів УБА в місті Києві.


В Одеській області разом з нами перемогу вибороли Арцизька центральна районна бібліотека та Ізмаїльська центральна міська бібліотека ім.І.П.Котляревського.
 

Девізом УБА 2016-го року є: "Бібліотека@: сучасна, креативна, твоя!", і ми розпочинаємо цей рік серед креативних, амбітних та сильних!
 

 

 

Масові заходи в ПЄІ центральної бібліотеки Подільського району

Бібліотека  відкриває нові можливості для молоді

 

 

За знаннями до Києва: навчаємось працювати у Пункті європейської інформації

 

 

 

Територія Z мандрує країнами Європи

 

 

 

Пізнаємо Європу та опановуємо міжнародну мову разом з бібліотекою

 

 

Відкриваємо Європу разом!

 

 

Вивчай Європу - змінюй Україну

 

Освіта за кордоном: ваші нові можливості

 

 

Зустрічі в англійському кварталі "Книжковий Біг-Бен"

...
ЦОГ

Екологічна акція

Молодь, для вас!
Вход
9:58 PM
Вы вошли как: Гость
Мітки
Архів
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ми на Facebook
Copyright ЦБС © 2017
Бесплатный хостинг uCoz