Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Зайцев Дмитро

 

Зайцев Дмитро Сергійович народився 24 серпня 1982 року в селі Вознесенське Миколаївської області.

В 1990 році разом з мамою переїхали в Одеську область, Подільський район (Котовський), в селище Борщі.

В 1997 році закінчив Борщівську загальноосвітнью школу 1- 3 ступеня та вступив в Котовське ПТУ за фахом тракторист-машиніст.

У 18 років був призваний на строкову службу  до лав Збройних Сил України в місто Біла Церква. Потім подав рапорт на навчання в школу прапорщиків, після закінчення якої в званні прапорщик був направлений у військову частину міста Одеса.

Через деякий час потрапив під скорочення штату, вирішив подати документи в школу міліції (поліції), після закінчення якої працював в лінійному відділенні станції Котовськ. По сімейним обставинам звільнився з міліції та супроводжував потяги у фірмі «РАІЗ».

Згодом вирішив повернутися до лав Збройних Сил України. В 2011 році проходив службу в Київській області, село Василькове, потім ніс службу у воєнній частині А0173.

З 30.04.2018 року по 20.08.2018 року брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

 Встиг вступити в Одеську національну академію зв’язку ім. О. С. Попова та не встиг її закінчити.

Життя штаб-сержанта Зайцева Дмитра Сергійовича,  командира відділення радіозв’язку, взводу зв’язку військової частини А0173, обірвалось 24 лютого 2022 року внаслідок авіаудару, здійсненого по позиції підрозділу.

Був нагороджений медаллю «10 років сумлінної служби», медаллю «За участь в Антитерористичній операції», медаллю «Учасник АТО», медаллю «Захисник Вітчизни» та грамотами за старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службових обов’язків.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz