Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Майстри Подільщини

 

Оксана Анатоліївна Перебітюк народилася чудового осіннього дня в місті Котовськ (Подільськ), в 1986 році з батьками переїхали до селища Борщі, де проживає і до цього часу. В 2002 році очолила бібліотеку селища Борщі, де працює і сьогодні. В 2016 році закінчила Миколаївську філію Київського Національного університету культури і мистецтв.

Вишивкою почала займатися не так давно, але уже може пишатися своїми роботами. А любов до цієї краси перейняла від своєї мати Соколової Любові Олександрівни. «Хочу згадати - коли почала тільки створювати свої роботи,  мої  вишивки були виставлені на одному із заходів. Коли приїхали з міста глядачі і переглядали мої роботи, то зробили зауваження, що з другої сторони вишивки було багато вузлів, але згодом я навчилася вишивати без вузликів. І створюю цю красу у вільний від роботи час, особливо довгими зимовим вечорами. Хоч це не легка праця тримати годинами голку в руках, вдивлятися в полотно та візерунок, тисячі разів змахувати рукою при вишиванні, але згодом коли робота зроблена радієш красі, як створилася», - розповідає Оксана Анатоліївна.

Свої експонати Оксана Перебітюк представляє на виставках у різноманітних народознавчих та етнографічних заходах, бере участь у всеукраїнських і регіональних онлайн-конкурсах творчих робіт.

«Вишивати не складно, - каже Оксана Анатоліївна, -  кожен може навчитися, якщо захоче. Лише треба прикласти трішечки зусиль, натхнення, любові та мати велике бажання. А майстерність прийде згодом».

 

 

 

    

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz