Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
Майстри Подільщини
 
Ольга Віталіївна БОРИСЕНКО - жителька села Любомирка, народилася в місті Подільськ (Котовськ) 28 серпня 1972 року. Разом з батьками проживала в місті Кишиневі. після закінчення школи вступила до політехнічного інституту. Якось, гуляючи вулицями Кишинева, погляд Олі зупинився на книжці "Уроки бісероплетіння", яку їй дуже захотілося придбати. І ця покупка стала поворотною в житті дівчини, допомогла розкритися дивовижному таланту, розвинутись творчій душі майстрині.
     І відтоді майже кожний день творить майстриня своїми ніжними та вправними руками справжні дива - квітучі дерева, яскраві букети квітів, дивовижні вази та плетені кошики для квітів. З під її рук виходять і чудові вишиті картини, дивлячись на які, неначе потрапляєш в казковий світ. Своїм захопленням Ольга Віталіївна вміла зацікавити і маму, Валентину Миколаївну, і сина Владислава, які охоче допомагають Ользі в роботі.
Свої творчі вироби Ольга з любов'ю та душею дарує друзям, знайомим. І в цьому знаходить своє щастя, залюбки ділиться з людьми справжньою красою і добром.
    Разом із мамою Ольга проживає в будинку бабусі Булавко Галини Степанівни, шановної в селі вчительки математики, нині покійної. Отримуючи в дарунок вироби Ольги, згадують добрим словом і бабусю.
Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz