Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Бібліотека-філія № 25 села Любомирка

 

В селі Любомирка хата-читальня була відкрита в 1932 році при клубі. Пропрацювала вона до серпня 1941 року (під час окупації книжковий фонд згорів).

 

Після визволення села від фашистів в березні 1944 року активісти збирали в людей книги і вже в серпні 1944 була відкрита невеличка бібліотека, яку очолив Крестьянішин Василь, він же був і завідуючий клубом. В 1946 році приклубна бібліотека нараховувала вже 1900 книг.

 

Зараз бібліотека знаходиться в приміщенні сільської Ради, де займає  окрему кімнату. З 1982 року по 2013 рік бібліотеку очолювала Денисенко Лариса Борисівна. Ця працьовита, енергійна жінка проводила цікаву роботу серед населення по популяризації книги, тісно співпрацює з місцевою школою.

Лариса Борисівна була одним із кращих бібліотекарів району. Неодноразово нагороджувалася грамотами відділу культури та райдержадміністрації, цінними подарунками.

Лариса Борисівна також проводила велику краєзнавчу роботу,   краєзнавчий календар села Любомирка був визнаний найкращим в районі. Більше 20 років вона віддала улюбленій справі, сприяючи формуванню у дітей та молоді національної свідомості, любові до  рідної землі, свого народу засобами  книги. Без участі Лариси Денисівни не обходився жодний культмасовий захід в селі, День села чи День району.

Не забувала бібліотекарка і за стареньких читачів, ветеранів війни та праці, інвалідів, які вже важко самостійно діставатися до бібліотеки. Таких читачів Лариса Денисівна обслуговувала на дому в рамках такого напрямку  діяльності ЦБС як "Бібліотечний партонат". Кожного четверга бібліотекар приносила їм книжки, розповідала цікаві новини з газети чи журналу, просто спілкувалася з людьми, за що має шану і повагу від односельців.

                        

 

 В 2013 році Лариса Борисівна змінила місце проживання, а бібліотеку передала новому працівнику - Анапольській Наталії Євгеніївні, яка пропрацювала в бібліотечному закладі 10 років.

18 липня 2023 року бібліотеку очолила Черіченко Оксана Валеріївна.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz