Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 Бібліотека-філія № 32 села Петрівка

 

Першим бібліотекарем с.Петрівки був Пустовий Євграф Миколайович. Він розповідав, що до Великої Вітчизняної війни в селі Гамбурово (до 1946 року так називалося с.Петрівка) в одному приміщенні з сільською радою знаходився клуб і приклубна бібліотека, яка нараховувала біля 3,5 тисяч книг Євграф Миколайович завідував одночасно і клубом і бібліотекою. Коли розпочалася війна, майже всі книги було спалено, а ті що залишились взяла на зберігання Снайдер Поліна. Вона закопала їх, але незабаром померла, тому віднайти їх було неможливо.

В 1945 році в листопаді місяці Волинською районною бібліотекою було виділено 100 книг, які і стали початком організації Петровської сільської бібліотеки. Кожного року фонд потрішки поповнювався. Завідував бібліотекою і клубом Літовчук В.Т. В 1949 бібліотеку прийняла Чорна О.В.

В 1954 році в бібліотеку прийшла працювати Міщенко Галина Миколаївна, яка 40 років свого життя присвятила улюбленій справі. Невтомна трудівниця, вмілий організатор, вона проводила цікаву масову роботу серед читачів, виховувала любов до книги в дітей та молоді. За час її роботи бібліотеку ще двічі переводили в різні приміщення. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 В 2005 році працювати до бібліотеки прийшла молода енергійна жінка Непомняща (Пуя) Людмила Миколаївна. Бібліотеку знову перевели до іншого приміщення – цього разу до ФАПу. Молода, завзята бібліотекарка робила все можливе, щоб зацікавити дітей книжкою, привити любов до читання, виховати справжніх патріотів рідного краю.  Маючи гарний голос, Людмила Миколаївна була активною учасницею художньої самодіяльності села, і багато масових заходів проводила спільно з клубним працівником та сільською школою.

  

В 2020 році бібліотеку очолила Тетяна Сергіївна Шварьова. В приміщенні бібліотеки був зроблений поточний ремонт, замінені вікна та вхідні двері. Прикрасилась бібліотека і новими меблями, а для послуг користувачів з'явився новий багатофункціональний пристрій (принтер, сканер, ксерокс). Книжковий фонд поповнюється новими книжками, яким особливо радіють діти. До послуг користувачів і актуальні періодичні видання. Фонд бібліотеки нараховує більше 5000 примірників книг, обслуговує 120 читачів. 

                                  

                                                     

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz