Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 Бібліотека-філія № 27 села Мурована

 

 

Мурованська приклубна бібліотека відкрилася в 1952 році. Першим бібліотекарем була Крохмальна Марія  Андріївна. В той час фонд налічував всього 400 книг. До 1956 року  фонд збільшився до 1861 примірників. Займала бібліотека маленьку  кімнату  в 12 квадратних метрів, а з меблів були лише 2 дерев’яні  стелажі. В грудні 1964 року в селі був відкритий новий Будинок культури. В ньому виділили дві великі та світлі кімнати де і розмістилася бібліотека. Колгосп закупив меблі, поповнився фонд літератури.

Бібліотека була центром культурного життя села. В 1965 році саме в бібліотеці приймали болгарську делегацію кукурудзоводів, яка приїздила до двічі Героя Соціалістичної праці Блажевського Е.В. Бібліотека на той час була однією з кращих в районі та області. А очолювала її Ковальчук Лідія Михайлівна, яка була прийнята на роботу 11 серпня 1956 року і звільнена з посади в зв’язку з виходом на пенсію 1 березня 2000 року. 44 роки свого життя присвятила Лідія Михайлівна сільській бібліотеці. Вона пропагувала  серед селян  новинки літератури та  періодику, оформлювала стінні газети на фермах та польових станах, обслуговувала пенсіонерів та дітей. Завжди була на  вістрі  суспільного життя села.

 

На жаль, в роки економічних негараздів Будинок культури занепав, бібліотеку перевели в приміщення школи. Працює в ній зараз Кошетар Алла Дмитрівна. Вона продовжує справу Лідії Михайлівни, веде активну просвітницьку роботу серед селян, пропагує книги та періодику.  

                                                   

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz