Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Бібліотека-філія №26 села Мала Кіндратівка

 

Наприкінці 1945 року в центрі села стояла маленька хатинка під очеретом, в якій проживала сім'я Бутченко. У Велику Вітчизняну війну вся родина загинула, а хатинка залишилась. По закінченні війни село ожило і жителі вирішили полагодити цю хатинку та зробити клуб та бібліотеку. Для того, щоб створити сільську бібліотеку, мешканці села приносили з дому все, що мали: газети, книги, навіть листи, які збереглися з війни (вони й досі зберігаються в сільській бібліотеці). Таким чином бібліотечні стелажі і поповнювались і склали 400 екземплярів. Завідувати бібліотекою став Іващук Н. П.

На початку 1970-х років в селі Мала Кіндратівка був побудований сучасний Будинок культури. В цьому ж приміщенні було виділено бібліотечну кімнату. До неї надійшло приблизно 2 тисяч книг. Завідувала бібліотекою Ткач Л.А. Надалі бібліотечні працівники неодноразово змінювались. В ній працювали Станішевська Н.А.., Бернавська Л.П., Багрій О.П.

З 2000 року завідуючою бібліотеки була Денисенко Олена, а на сьогоднішній день в бібліотеці працює А. М. Буряк.

Нині бібліотека обслуговує 150 користувачів, в бібліотеці налічується 4 тисячі книг. Щороку надходять до неї нові видання: книги, брошури, журнали та газети. А мешканці села поважають та підтримують цей  «вогник» культури та просвіти.

 

 

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz