Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Бібліотека-філія № 15 села Домниця

 

     Бібліотека села Домниця була відкрита в 1957 році в одній із сільських хатин. Приміщення дому було поділено на дві частини: в одній розмістили бібліотеку, в іншій - сільський клуб. В семидесятих роках бібліотека переходить до новозбудованого приміщення сільського клубу.

     За роки існування в бібліотеці змінилося чимало працівників.  Першою бібліотекаркою була Балабан Марія Леонтіївна. В 1960 році завідувачкою бібліотека стає Щербата Н. М.

     В 1963 році бібліотеку прийняла Засопіна Катерина Петрівна, яка пропрацювала в сільський бібліотеці найдовше серед усіх працівників, загалом біля 20 років. Хоч Домниця і невеличке село, але Катерина Петрівна обслуговувала три сотні читачів, як в бібліотеці, так і на дому, проводила різноманітні масові заходи. Катерина Петрівна користувалась у односельців заслуженою повагою і авторитетом.

В 1979 році бібліотеку очолила колишня завідувачка клубом Марценюк Г. І., в 1980 році - Борденюк Любов Денисівна. В 1980 році в бібліотеці працювала Мороз О. Н., 1985 року в бібліотеку повертається Засопіна Катерина Петрівна, яку в 1989 році змінює Ткач О. В.

     З 1992 року бібліотеку очолила Авксентійчук Ольга М'ячеславівна, привітна, порядна та працелюбна жінка, яку любили та поважали читачі. В невеличкій бібліотеці вона, як могла, підтримувала вогник культури, оформлюючи книжкові виставки, проводячи разом з клубним працівником різноманітні масові заходи.

     В 2009 році бібліотекарем села Домниця стала Тетяна Сергіївна Огризкова,  яка працюючи в бібліотеці, навчалася в училищі культури та отримала спеціальну бібліотечну освіту.  Так сталося, що в бібліотеці вона пропрацювала недовго. В 2012 році бібліотеку очолила молода мешканка села Тоток Олена Петрівна, яка після закінчення загальноосвітньої школи поступила на заочне навчання в училище культури. В 2014 році Олена стала справжнім бібліотечним фахівцем, але навчатися не припинила, вступивши до університету культури в місті Миколаєві. У 2016 році Олена Петрівна  закінчила університет, отримала  диплом про  вищу  бібліотечну  освіту та перейшла працювати до районної дитячої бібліотеки, а сільську бібліотеку очолила її мати - Тоток Наталія Андріївна, педагог за фахом, старанна та активна жінка, яка докладає багато зусиль, щоб заклад залишався на достойному рівні і був справжнім вогником культури в селі.

    

Сьогодні бібліотека Домниці обслуговує 180 читачів, книжковий фонд складає 6659 примірників книг та періодичних видань. Йдуть читачі до бібліотеки за книжками та залюбки відвідують цікаві масові заходи, які бібліотекар проводить зі школярами села спільно із клубним працівником.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz