Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 Бібліотека-філія № 1 села Олексіївка

 

 

Бібліотека села Олексіївка була заснована в 1948 році. Першим бібліотекарем була Головчук Галина Олексіївна, потім працівники змінювалися: Лозова В. В., Левицька В. П., Кобилянська М. А. Всі вони були ентузіастами своєї справи і люди пам’ятають їх.

А в 1980 році бібліотеку прийняла Барабаш Наталія Миколаївна. З теплотою згадують жителі села цю чуйну жінку, яка завжди допомагала вибрати цікаву книжку, розповідала про всі новинки, організовувала різноманітні заходи. Вона пропрацювала 11 років, а в 1991 році передала бібліотеку Зубишиній Марії Яківні, яка внесла в роботу бібліотеки нові напрямки. Вона мала підхід до людей, цікавилася їх інтересами, тому в бібліотеці завжди було багато відвідувачів.

В 1998 році бібліотеку очолила Загребельна Валентина Миколаївна. На її долю випало чимало робочих проблем. Будинок бібліотеки завалився, і два роки бібліотека розміщувалась у власній оселі Валентини Миколаївни, але це не заважало працювати і обслуговувати читачів.

З 2000 року бібліотеку перевели у приміщення магазину, а з 2003 по 2007 рік бібліотека розміщувалась у будинку ФАПу в центрі села.

Сьогодні ж бібліотека села Олексіївка знаходиться, напевно, в самих добрих умовах, в яких повинні б перебувати всі, без винятку, сільські бібліотеки. Комфортно розташувалася вона в добре відремонтованому сучасному приміщенні разом із  сільською радою. В бібліотеці красиво, тепло і затишно, і на протязі всього робочого дня не замовкають дитячі голоси. До послуг читачів  4297 примірників книжкового фонду. І малі, і дорослі мешканці села залюбки ідуть до бібліотеки, бо працює в ній людина, закохана в свою справу – Самієва Валентина Петрівна, яка очолює бібліотеку з 2003 року. Вона - досвідчений та відповідальний працівник, своєю добросовісною роботою заслужила щиру повагу сельчан.  

Бібліотеку, яку очолює Валентина Петрівна, в 2011 році було проголошено переможцем щорічного районного огляду-конкурсу "Бібліотека року-2010".

 

 

 

 

 

В 2020 році Валентина Самієва відсвяткувала 70-річний ювілей та пішла на заслужений відпочинок. В бібліотеку прийшла працювати Світлана Андріївна Улинич, яка крім традиційних бібліотечних послуг вже вчиться надавати новітні інформаційні послуги. В 2020 році бібліотека отримала комп'ютер, принтер/сканер/ксерокс та доступ до мережі інтернет. Відтепер дорослі і маленькі користувачі олексіївської бібліотеки мають безкоштовний доступ до всесвітньої інформаційної мережі та можливість роздрукувати чи відксерити будь-який потрібний документ.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz