Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
Майстри Котовщини

Ольга Іванівна Копіца  проживає в с. Станіславка, де працює в місцевій школі вчителем трудового навчання і керує гуртком декоративно-прикладного мистецтва «Фантазія». Ольга Іванівна навчає дітей вишивки кольоровими стрічками, квілінгу, бісероплетінню, скульптури з глини та соленого тіста, виготовленню панно з природних матеріалів. Для своїх синочків вона пошила та оздобила вишивкою українське національне вбрання. А щоб вони знали своє коріння склала для них сімейний родовід.  Її роботи прикрашають Станіславську сільську бібліотеку і милують очі всіх відвідувачів, а скульптурна композиція «Українське село», виготовлена із соленого тіста викликає захоплення не тільки маленьких читачів, а й дорослих.

 Ідучи в ногу з часом Ольга Іванівна освоїла комп’ютер і допомагає в оформленні краєзнавчих альбомів та тек. Все це вона поєднує з роботою, обов’язками турботливої матері та дружини. Ця світла сонячна жінка випромінює доброту, дарує радість своїм мистецтвом, адже завжди цінують людину, яка творить красу і передає цю красу нащадкам.

                                                         Роботи з бісеру

   

       Вишивка кольоровими стрічками                                           Квілінг

            Панно з природних матеріалів                             Скульптури з соленого тіста


 


Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz