Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
Бібліотека-філія № 41 села Малий Куяльник (Чапаївка)

    Бібліотека села Малий Куяльник (Чапаївка) в наш час знаходиться в приміщенні сільського клубу.
    В роки Великої Вітчизняної війни під час окупації  в цьому будинку був розташований німецький військовий шпиталь. Коли румуни перейшли на бік німців в 1943 році, в тій частині будівлі, де сьогодні знаходиться бібліотека, сформували початкову румунську школу. При звільненні села від німецько-фашистських загарбників пів-будинку було зруйновано.

     Відбудовувався клуб вже після війни в 1947 році.
     В 1968 році в приміщенні сільського клубу була відкрита і бібліотека. Першою завідуючою бібліотекою стала Онищенко Валентина Іллівна. Вона пропрацювала бібліотекарем довгих 28 років. Старанний, енергійний працівник, вона завжди була в центрі культурного життя села, організовуючи різноманітні масові заходи, книжкові виставки, презентації нових надходжень, обслуговуючи  пункти на виробничих ділянках, випускаючи  стінні газети та різноманітні «блискавки».

      Після закінчення трудової діяльності Валентині Іллівни, на посаді бібліотекаря стала працювати Возіян Лариса Павлівна, яка працює і досі. Лариса Павлівна приймає активну участь в житті села, в проведенні районних заходів. В її бібліотеці завжди гарно і затишно. Обслуговує бібліотека 350 читачів, книжковий фонд складає понад 8 тисяч книжок, брошур та періодичних видань.
Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz