Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Горбатюк Павло Павлович

 

Горбатюк Павло Павлович народився 27 вересня 1937 року в селі Глибочок Котовського (Подільського) району. Навчався в рідному селі, а потім продовжував навчання в районній школі №1 міста Котовська. Після закінчення школи в 1955 році вступив до Одеського медичного інституту, який закінчив в 1961 році та був направлений на роботу в сільську дільничну лікарню в Хмельницьку область.

Повернувся до Котовська в 1962 році та працював на посадах педіатра, а потім терапевта. Павло Павлович показав себе як здібний та фаховий спеціаліст. Значний обсяг знань, який він отримав в інституті та велика жага до самоосвіти дали можливість йому на початку його трудової діяльності обіймати посаду педіатра, терапевта. В медичному колективі його цінують та поважають.

В 1972 році призначають завідуючим терапевтичним відділом районної лікарні. Щоби отримати більш грунтовні знання Павло Павлович вступає до спецклінорденатури, яку закінчує в 1974 році. Як фаховий спеціаліст Горбатюк був запрошений на роботу в Центральну Африканські Республіку, де працював в столичному шпиталі з 1975 по 1977 роки.

Повернувши до рідного міста, Павло Павлович переходить працювати до залізничної відділкової лікарні в якості терапевта, а потім завідувач тераптичного відділення. В 2004 році виходить на заслужений відпочинок.

За період роботи заохочувався багатьма подяками та грамотами різних рівнів. Удостоєний звання "Почесний медик", а пізніше отримав звання " Заслужений лікар УРСР".

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz