Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

  Бібліотека-філія № 9 села Глибочок

 

           Бібліотека села Глибочок веде свій відлік з 1936 року. Саме тоді місцевим колгоспом була закуплена літературі, і жителі села потягнулися на вогник до бібліотеки, де проводились різні цікаві заходи.

         Але, на жаль, в роки Великої Вітчизняної війни вся література була знищена гітлерівцями. І тільки в 1946 році бібліотека почала відновлюватися. Літературу збирали самі селяни, назбирали понад 100 книг. Пізніше бібліотека поповнювалася із колгоспного фонду.

        Бібліотеку на той час очолював інвалід війни (на жаль, прізвища ніхто не пам'ятає). Потім до 1952 року бібліотеку очолювала Піньковська Ганна Миколаївна. З 1952 року по 1961 рік в бібліотеці працювала Журинська (Горбатюк) Олена Петрівна. 

 

  Горбатюк Олена Петрівна

           З 1961 по 1969 рік бібліотеку очолювала  Долинська Галина Іванівна, з 1969 по 1972 рік - Піньковська Людмила Миколаївна, з 1972 по 1985 рік - Коршикова Антоніна Афанасіївна.

  Коршикова Антоніна Афанасіївна 

         

 З 1985 року по 1987 рік в бібліотеці працює Петрухіна Лідія Михайлівна. В цей час бібліотека знаходилась в приміщенні бухгалтерії колишнього колгоспу "Перемога".

           

 

 

 

В 1988 році бібліотеку було переведено до приміщення сільської школи, де обслуговувала читачів більш як двадцять два роки. В тісному контакті з учбовим закладом проводилися різноманітні бібліотечні масові заходи, свята.

         Влітку 2011 року бібліотека повернулась в приміщення колишнього колгоспу "Перемога", в якому знаходиться і сільський клуб. До вогника культури навідується сьогодні 300 дорослих і маленьких читачів, юнацтво, людей похилого віку. Книжковий фонд бібліотеки налічує 5124 примірники  літератури.

А очолює бібліотеку вже на протязі багатьох років (з березня 1987 року по сьогодні) сумлінна та старанна жінка – Руснак Раїса Василівна. Кожному читачеві  вона давала добру пораду, допомагала при виборі книг, консультувала при потребі, за що користувалася повагою і вдячністю від читачів. 

 


 У вересні 2012 року Раїса Василівна вийшла на заслужену пенсію, а бібліотеку передала в надійні руки невістки Руснак Тетяни Сергіївни, започаткувавши тим самим бібліотечну династію.
                

 

"Котовські вісті". - 2013. - 27 червня. - с. 6

З 5 червня 2023 року бібліотеку очолила Бірюк Юлія Анатоліївна.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz