Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 Бібліотека-філія № 2 села Олександрівка

 

 

 

Історія створення бібліотека розпочала в 1954 році. Розмістили її в приміщенні церкви, яку на той час розпочали руйнувати. Світла не було, тому бібліотекарю Бурикіній Раїсі Михайлівні доводилось працювати при гасовій лампі та свічах. Книжковий фонд розміщувався в шафах.

Коли церкву знесли, бібліотеку перевели в старе приміщення правління колгоспу, але незабаром і це приміщення знесли, а бібліотеку перевели в стареньку хатину, де знаходилася сільська рада. Весь час переїзди, холодні неопалені приміщення – все це довелося пережити Раїсі Михайлівні. Після закінчення будівництва нового Будинку культури бібліотеці виділили маленьку кімнатку, яка також не опалювалась. Стелажі для книг довелося робити аж до стелі, щоб розмістити фонд. З часом прибудували невеличке приміщення з пічним опаленням і знову перевели туди бібліотеку.

 

40 років пропрацювала Раїса Михайлівна. Старанний, енергійний працівник, вона завжди була в центрі культурного життя села. Коли прийшов час йти на заслужений відпочинок, всі свої знання та досвід передала Наталії Суботіній, яка прийняла бібліотеку в 1994 році. Фонд на той час становив 4864 книг і брошур, обслуговувала 323 читача.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В зв’язку з реорганізацією колгоспу багатостраждальна бібліотека ще двічі переїжджала і зараз вона знаходиться в приміщенні сільської пошти. Книжковий фонд налічує близько 5000 книг та періодичних видань. Послугами цієї бібліотеки користуються сьогодні 250 читачів села. 

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz