Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

У книжкових обіймах

 

" Обними меня, мне только это сейчас нужно. Этот жест древний, как само человечество,

и значит он куда больше, чем просто соприкосновение двух тел.

Я обнимаю тебя — значит, от тебя не исходит угрозы,

я не боюсь подпустить тебя совсем близко — значит, мне хорошо, спокойно,

и рядом со мной тот, кто меня понимает.

Говорят, каждое искреннее и сердечное объятие продлевает нам жизнь на один день."

Пауло Коельо

 

21 січня у всьому світі відзначають незвичайний, але дуже емоційний свято - День обіймів, яке придумали американські студенти в середині 70-х років минулого століття.

Обійми супроводжують нас протягом всього життя. Ми обіймаємо друзів і рідних при зустрічі після розлуки,  щоб висловити свою радість і подяку. Вітаючи зі святом, ми даруємо нашим близьким обійми в знак нашого теплого ставлення до них. Згідно з традицією юного свята, укласти в дружні обійми в цей день можна навіть незнайомих людей. 

 
 
 
Пропонуємо вам справжнісінькі «обійми» книги, які нагадають про те, що потрібно обмінюватися душевним теплом і бути трішки добрішими один до одного.

 
Туманова Юлія. В обіймах повітря: Гімнастка: Роман / Ю.Туманова - М .: ТОВ Вид. «Олімп»: ТОВ «Видавництво АСТ, 2002. - 316 с. - (Російський романс).
 
Вона - зовсім юна гімнастка, але вже знайома з зрадою і болем. Світ спорту жорстокий і непередбачуваний. Її шлях до слави лежить на осколках ілюзій, а випробування зробили сильніше, але не щасливішим. Він - щасливий журналіст, мисливець за "полуничкою". Їхня перша зустріч схожа на романтичне побачення, але тільки він знає, що це не так.Закон успіху для всіх однаковий: талант і повна самовіддача. І тільки любов неможлива без вибачення...

 
 
 
 
Браун Сандра. В объятиях заката / С. Браун . - М .: Вагриус, 1994. - 478 с.
 
Середина минулого сторіччя. За савані і преріях Америки рухається караван переселенців. Серед них - Лідія - героїня роману, яка намагається забути минуле, сховатися від його похмурих тіней. З минулим хоче покінчити і багато побачила, загадковий Росс Коулмен, поклявшийся, що в його житті не буде більше місця жінці, - справжній романтичний герой. Тікаючи від минулого, Росс і Лідія потрапляють в обійми взаємної любові


 
 
 
 
 
Діана Хевіленд. Обійняти полум'я / Д. Хевіленд. - К.: РІА-ПРЕСС, 1994. - 559 с.
 
Увазі читачів пропонується чудовий історико-еротичний роман, що став бестселером в США. Дія роману відбувається в Англії XVII століття. Вулиці Лондона, злодійська середу, королівський двір, великий лондонський пожежа ... Дивовижні пригоди зеленоокою красуні Дезіре Гуілфорд. Напружений сюжет, любов і ненависть, інтриги і секс. Книга, звичайно, зацікавить наших шанувальників Анжеліки та Маріанни, оскільки написана в тому ж ключі.

 
 
 
 
 
 
Летоу Роберта. Обними меня: Роман / Р. Летоу; пер. с англ . А. Кашина.  - М .: АСТ, 2001. - 320 с.
 
Старовинний маєток в ідилічно прекрасному куточку Англії - не просто притулок для «багатих і знаменитих». Тут мешкають люди, що звернули своє життя в нескінченну гонку за задоволеннями, які тільки можна купити за гроші. Однак несподіване зникнення зухвалою і прекрасної Олівії загрожує на повіки зруйнувати цей гедоністичний рай. Пошуки зниклої аристократки призводять молодого детектива до витоків зловісних злочинів і інтриг, в яких любов і секс, шантаж і брехня переплетені на стільки тісно, ​​що розплутати цей клубок майже не можливо ...

 
 
 
 
 
Дейн Люси. Вернись в мои объятья: Роман / Л. Дейн. -  М.: Издательский Дом «Панорама», 2009. – 192 с. 
 
Головна героїня молода і життєвого досвіду ще не має. Але вона спостережлива і здатна вчитися на помилках інших. Ці дві якості і приводять її до вирішення вибудовувати своє життя так, щоб у ній не було місця любові. Подібно багатьом іншим жінкам, вона впевнена, що жоден, навіть самий гарний, чоловік недостойний сильного почуття.

 
 
 
 
 
 
Луганцева Татьяна. Объятия удава: Роман / Т. Луганцева. - М.: АСТ, 2010. - 320 с.
 
Яна Цвєткова не випадково носить прізвисько Жінка-Цунамі. Вона ще навіть не приїхала до майбутньому шефу на співбесіду, як клініка, де їй належить працювати, вже перетворилася на театр військових дій. Вона переконана в тому, що тільки її втручання і допомога нового колеги - патологоанатома - запобігли смерть людини. Але чи у безпеці тепер вона сама?

 
 
 
 
 
 
Реутов Сергей. Любовь в объятиях тирана: Роман / С. Реутов. - Х.: "Издательство Книжный клуб Семейного Досуга", 2014.- 197 с.

Перед цими чоловіками тріпотіли цілі народи, вони були безжальними воїнами, мудрими правителями, вершителями доль. І в серці кожного з них жила любов до жінки. У цій книзі - зворушливі, трагічні, романтичні, чуттєві і драматичні історії любові і ненависті, інтриг і всепоглинаючої пристрасті. Тут ви знайдете історії кохання Понтія Пілата, Івана Грозного, Петра Великого, графа Дракули, Фрідріха Великого, Фіделя Кастро, маршала де Голля, В.І. Леніна ...

 
 
 
 
 
Коултер Кэтрин. Объятия дьявола: Роман / К. Коултер . - М.: АСТ, 1999. - 399 с.
 
Юна англійка Кассандра переживає перше дівочу любов до Едварда, не знаючи, що від пристрасті до неї давно вже згорає Ентоні, чудовий чорнявий чоловік багато старше її Кассандра з самого дитинства звикла вважати цього світського лева лише другом свого батька, він же весь цей час марно намагався боротися з власним серцем Напередодні весілля Кассандри і Едварда Ентоні розуміє, що життя без коханої буде позбавлена для нього сенсу, і викрадає дівчину, зважившись у що б то не стало завоювати її любов.
 
 
 
 
 
 
 
Клейпас Лиза. Объятия незнакомца: Роман / Л. Клейпас. - М.: АСТ, 1998. - 544 с. 
 
Красуня Лізетта Керсен була горда, як справжня креолка, занадто горда, щоб погодитися на шлюб з чоловіком, которою ненавиділа і зневажала. Вона воліла заступництво похмурого Максиміліана Волерана, про шалений вдачу й темне минуле якого ходили лякають легенди. Максиміліан вселяє дівчині жах, однак шлюб з цим таємничим людиною виявився її останньою надією на порятунок Чи могла Лізетта припустити, що незабаром її страх перетвориться на палку, всепоглинаючу пристрасть?
 
Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2023
Безкоштовний хостинг uCoz