Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 Бібліотека-філія № 18 села Липецьке центр

 

 

Село Липецьке є одним з найкрупніших сіл Котовського району. Населення його багатонаціональне і складає біля 3500 осіб. З них  80% - молдовани, що вносить додатковий колорит до роботи бібліотек села.

 Бібліотечна філія №18  розташована в центральному Будинку культури. Вона відкрилася в 1989 році разом з Будинком культури. Першим бібліотекарем стала Тіора Євгенія Опанасівна.

 Згодом, в центрі села побудували велику школу і  бібліотечне життя  завирувало. На зміну Євгенії Опанасівні прийшли молоді бібліотекарі Урсул Інга Іванівна, яка обслуговує доросле населення  та Дімпул Лариса Андріївна , яка працює з дітьми.

Бібліотекарі філії №18 Урсул Інга Іванівна та Дімпул Лариса Андріївна

 Сьогодні бібліотека являє собою культурно-інформаційний центр села. Її фонд складає 11459 примірників книг та брошур.   В бібліотеці ведеться велика краєзнавча робота. Родзинкою центральної бібліотеки є «Каса маре» - кімната молдавської культури, де представлені виготовлені талановитими руками липецьких умільців молдавські вишивки, рушники, килими, одяг та різноманітні старовинні експонати.

"Каса маре" - кімната молдавської культури в бібліотеці

Бібліотека веде спільну роботу зі школою, клубом, сільрадою. Працівники бібліотеки приймають активну участь в громадському житті села, проведенні масових заходів, небайдужі вони і до долі і життя людей пенсійного віку та людей з обмеженими фізичними можливостями, яких  обслуговують книгою на дому.

В тісній співпраці зі вчителькою сільської школи, відомою в районі поетесою Людмилою Миколаївною Ісаєвою бібліотекарі запрошують читачів і мешканців села на цікаві  поетичні години, вечори-зустрічі.

На базі центральної бібліотеки проходять  великі районні виїзні заходи. В 2007 році бібліотека тепло приймала гостей IX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині».

Працівники бібліотеки завжди приймають  участь в святах до Дня району, в фестивалях національних культур. Самі бібліотекарі є учасниками хору сільського Будинку культури, а завідувачка бібліотекою Урсул Інга Іванівна в 2008 році представляла молодих бібліотекарів нашого району в  обласному конкурсі  «Молодежь в библиотечном деле: социально значимая карьера».

 

В бібліотеці села Липецьке

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz