Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Пурчел Юрій

 

Пурчел Юрій Георгійович народився 12 жовтня 1973 року в селі Гаврино Булаєвського району Северо-Казахстанської області, республіка Казахстан. Коли навчався в 7 класі, родина переїхала в Україну. Батько Пурчел Георгій Степанович помер, мати Пурчел Антоніна Іванівна проживає в Білгород-Дністровську Одеської області.

В родині було чотири сина: Юрій, Степан, Сергій і Валерій. В Україні проживали в селі Володимирівка Красноокнянського району.

Юрій був призваний до лав армії, служив танкістом. Закінчив Котовське професійно-технічне училище, отримавши професію тракториста. Одружився і проживав в селі Мардарівка. Дружина Пурчел Інна Михайлівна. Є дві доньки Ілона і Валерія. До 24 лютого працював монтажником на підприємстві «Енергомонтаж» в місті Одеса.

Коли розпочалась війна, з перших днів пішов добровольцем. Призвали в морську піхоту. 14-15 березня 2022 року був поранений під Миколаєвом в селі Червоне. Місяць лікувався в госпіталі, після одужання продовжував воювати.

Загинув 17 вересня 2022 року в боях під Херсоном.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz