Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Бритавський Віталій

 

Бритавський Віталій Олегович народився 18 березня 1974 року в селі Малий Фонтан. З 1980 п 1989 рік навчався в Малофонтанському ЗОШ. З 1989 по 1991 рік продовжував навчання в школі №1 міста Подільськ (Котовськ).

Після школи пішов працювати в локомотивне депо міста Подільськ, учнем слюсаря.

В 1992 році був призваний на строкову військову службу, в тому ж році комісований за станом здоров'я. Повернувся працювати в локомотивне депо.

В 2005 році заочно закінчив Одеський верстатобудівний технікум за спеціальністю "Виробництво верстатів з програмним управлінням і роботів" і здобув кваліфікацію майстра виробничої дільниці.

Любив читати, був постійним читачем у місцевих бібліотеках, гарно малював. Останню частину життя присвятив догляду за паралізованим батьком.

З березня місяця 2022 року Віталій Бритавський вступає до лав територіальної оборони. На жаль, ворожа міна обірвала його життя…

17 грудня 2022 року Віталій Бритавський загинув, будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок.

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz