Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Тут мій район, моя маленька батьківщина

Дзвенить над краєм пісня сьогодення,
Щасливим співом лине звідусіль,
Моя ти земле, краю мій блаженний,
Вклонюся низько я красі твоїй!

 

 

Відзначаючи знаменну подію в історії нашого краю - 90-річчя створення Котовського району, бібліотекарі Котовщини прийняли участь в конкурсі краєзнавчих нарисів «Тут мій район, моя маленька Батьківщина» в рамках щорічного районного конкурсу «Мій рідний край, моя земля». Бібліотекарі з ніжністю і душевним трепетом розповідали про свої рідні села, з любов'ю описували красу рідного краю, знайомили з видатними людьми та визначними місцями,історичними подіями, легендами і переказами, використовуючи поезію місцевих авторів та художні світлини.

Кожна така робота неповторна, адже бібліотекарі вибирали різні форми нарису: і художні та фантастичні оповідання, і фотопрезентації, і оповіді старожилів та інтерпретації школярів.   Щиро віримо, що ці нариси доповнять вже існуючі краєзнавчі сторінки рідного села, розкриваючи перед підростаючим поколінням красу і багатство маленької Батьківщини, викликаючи у молоді гаряче бажання пізнати свій край краще, вкласти в його розквіт свої сили і знання.

Пропонуємо до вашої уваги деякі з конкурсних робіт:

   село Станіславка.docx by bibl64

 

  

   Село Олексіївка - мій рідний край, земля золотокрила by bibl64

 

Село Стара Кульна - моя маленька батьківщина.doc by bibl64

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz