Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Місяновський Богдан 

Місяновський Богдан Григорович народився 21 червня 1983 року в селі Любомирка Котовського району (тепер Подільського) Одеської області. Після закінчення школи та училища, пішов служити до лав Збройних сил України, бо був патріотом і вважав за честь для чоловіка бути військовослужбовцем. Так, з 2001 по 2013 роки Богдан служив старшим прапорщиком однієї з військових частин. Будучи головним сержантом механізованого взводу механізованої роти військової служби, після звільнення пішов працювати до агрофірми. Бо любив рідну землю понад усе.

Коли розпочалася війна, Богдан впевнено, без роздумів та сумнівів, пішов захищати Україну та мирний сон своїх рідних і близьких. Він мужньо виконував кожне бойове завдання на передовій, має подяку та важливу військову нагороду — золотий хрест від Залужного.

Головний сержант Богдан Місяновський був призваний на військову службу 08 серпня 2022 року, загинув 04 серпня 2023 року, перебуваючи на лівому березі річки Дніпро в районі Антонівського мосту на Херсонщині.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz