Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 Бібліотека-філія № 21 села Липецьке 1 ч.

 

Зі слів мешканців села Липецьке 1 частини, бібліотека в селі почала функціювати в 1950 році. На той час це була невеличка кімнатка в старому сільському будиночку. Першим бібліотекарем була Топор Євдокія Кирилівна.

В 1959 році в першій частині села Липецького колгоспом імені Леніна було збудоване приміщення нового Будинку культури на 500 місць, в одній з кімнат якого розмістили і бібліотеку. Першим бібліотекарем в цьому закладі стала Гінкул Марія Опанасівна, яку згодом змінила Урсул Уляна Лук'янівна, а потім Ігнатова Віра Микитівна.

В бібліотеці завжди було багато людей, книжковий фонд на той час складав 9000 книг. До бібліотеки приходили і діти, і молодь, і колгоспники почитати свіжі газети та журнали, нові книги, прийняти участь у бесідах, ознайомитися з книжковими виставками.

 

 

            

Шістдесяті роки минулого століття, бібліотекар Ігнатова В. М. з читачами

 

 

Під час збору урожаю бібліотекар спільно з клубним працівником щоденно випускали стінгазету «Боевой листок». Агітбригада «Липечанка» за участю бібліотекарів кожної неділі виїжджали з концертами на поля. На той час в колгоспі існувало 6 польових бригад та 3 тракторних. Також агітбригада працювала і за межами району, зокрема в сусідньому Ананіївському районі.

 

 

В 1993 році в бібліотеку прийшла працювати Ткаченко Алла Анатоліївна, яка очолює її вже 20 років. Сьогодні бібліотекар не тільки активно знайомить читачів села з історією нашої країни і свого села, допомагає молоді у виборі професії, виховує у маленьких читачів любов до книги, а й є активним учасником  ансамблю «Каса маре», який добре знають не тільки в районі, а й за його межами.

 

 

 

 

В 2007 році в приміщенні Будинку культури виникла пожежа, в результаті якої постраждала і бібліотека. Сьогодні вона розміщується в приміщенні сільської школи, з кожним роком відновлюється і чисельність її книжкового фонду.

 

 

 

 

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz