Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Боровський Дмитро 

 

Боровський Дмитро Станіславович народився 1 жовтня 1983 року в місті Подільськ (Котовськ), Одеської області.

1 вересня 1990 року вступив до 1 класу ЗОШ №9 м. Котовськ, де закінчив 9 класів.

1.09.2000 року пішов навчатись до Котовського професійно-технічного училища, яке закінчив з відзнакою і отримав диплом газозварювальника. По закінченню ПТУ працювати за професією не було бажання адже, душа тягнула більше до будівництва. Так і сталось, пішов працювати будівельником і був дуже цим задоволений. Дмитра запрошували працювати до будівельних фірм м. Одеса та м. Київ.

17.02 2010 року одружився на Баранській Н.А. У шлюбі народились двоє хлопчиків Станіслав 2010 року та Валентин 2013 року.

Протягом трьох років проживав в селі Любомирка Подільського району.

21.04 2023 року був призваний на військову службу по загальній мобілізації механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А-0666.

24.06.2023 року загинув від вибухової травми внаслідок військових дій поблизу населеного пункту  Диліївка, Краматорського району, Донецької області.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz