Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

  Бібліотека-філія № 17 села Климентове

 

Бібліотека в селі  зявилась в перші роки радянської влади. Завідуючий клубом був одночасно і бібліотекарем. Книг було дуже мало. Завідуючий сам читав ці книги для відвідувачів, які були неписьменні. Проіснувала ця бібліотека до 1941 року.

 

В період Великої Вітчизняної війни вона була знищена, а після війни знову при клубі організували невеличку бібліотеку. Книг було мало, але вони йшли нарозхват, тому що населення вже було грамотне, та й книги, в основному, були про війну, а ця тема хвилювала багатьох.

 

В 1955 році бібліотеку відєднали від клубу, завідуючою призначили Чернецьку П. Приміщення спеціального не було, тому розміщували її там, де знаходили вільний куток.

 

З роками зростав книжковий фонд, зростав і попит читачів.

В 1965 році бібліотеку очолила Марія Михайлівна Дорошенко. Марія Михайлівна, бібліотекар за фахом, прийшла на посаду одразу після закінчення культурно-просвітницького училища і з того часу до самої пенсії  довгих 40 років прослужила книзі. Сказати, що вона любила свою роботу - нічого не сказати, вона жила нею, розчинялась в ній. Їй все було до вподоби, все до снаги: і масові читацькі заходи, і виходи на виробничі дільниці, і індивідуальне обслуговування пенсіонерів. повага і авторитет серед односельців проявлялись і в тому, що Марію Михайлівну неодноразово обирали депутатом сільської ради.

 

Коли Марія Михайлівна пішла на заслужений відпочинок, бібліотеку прийняла її невістка, а сьогодні Климентівську бібліотеку очолює  чоловік-бібліотекар    Дорошенко Юрій Анатолійович, син Марії  Михайлівни. Бібліотека, яку він очолює,  є справжнім центром культури та просвіти в селі.

Бібліотека обслуговує 150 читачів, книжковий фонд складає близько 6,5 тисяч примірників книжок, брошур та періодичних видань. За бібліотекою закріплений пункт нестаціонарного обслуговування читачів в селі Бурилове.

 

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz