Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 Бібліотека-філія № 30 села Нова Кульна

 

 

Історія бібліотеки села Нова Кульна починається з 1933 року, коли декілька хуторів переросли в село, і в одній із хат відкрили читальню. Значно пізніше побудували клуб – там створили приклубну бібліотеку.

В часи Великої Вітчизняної війни все було знищене, в тому числі і бібліотека. А вже в 1946 році фонд налічував 100 книг і обслуговувалось 45 читачів. Працювала одна людина, яка була і бібліотекарем і зав.клубом.

З кожним роком бібліотечний фонд зростав, стало більше читачів. На початку 2000-х років в бібліотеці налічувалось більше 7 тисяч примірників книг, обслуговувалось біля 200 читачів. З 2002 року по 2011 рік в бібліотеці працювала Ірина Михайлівна Літвін, потім - Неоніла Григорівна Гортовлюк, яка також очолювала і клубний заклад села.

В квітні 2015 році, враховуючи різке погіршення демографічної ситуації, районною радою було прийнято рішення про припинення діяльності стаціонарної бібліотеки в селі. Обслуговування мешканців села книгою здійснює бібліотека-філія №28 села Нестоїта.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz