Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Бібліотека-філія № 23 села Липецьке 3 ч.

 

 

Липецька сільська бібліотека-філія № 23 була відкрита в липні 1972 року. Це була невеличка кімнатка в сільському клубі. Весь книжковий фонд цієї бібліотеки розміщувався в двох шафах. Очолювала бібліотеку Тиора Євгенія Іванівна.

 

В 1975 році бібліотека перейшла в невеликий будиночок, де знаходилась до 2015 року. І хоч за розмірами ця бібліотека зовсім невеличка, близкість її до шкільного закладу  робила її значущою для життя села. Книжковий фонд бібліотеки в  4000 примірників певною мірою задовольняв запити учнів та мешканців даної частини села. З 2011 по 2015 рік в бібліотеці працювала Лунгул Людмила Іванівна.

 

В квітні 2015 році, враховуючи різке погіршення демографічної ситуації, аварійний стан приміщення та відсутність коштів для капітального ремонту, районною радою було прийнято рішення про припинення діяльності даної бібліотеки. Обслуговування читачів філії взяли на себе Липецька центральна бібліотека і бібліотека-філія №22 села Липецьке.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz