Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Бібліотека-філія № 22 села Липецьке


Перші хати-читальні села Липецького були відкриті ще в 1923 році партійним осередком села.

Бібліотека в селі Липецьке 2 частина відкривається в 1947 році в маленькій хатині біля автобусної зупинки. Її приймає Магурян Тетяна Петрівна. В  1952 бібліотеку переводять в більш комфортне приміщення, а бібліотекарем стає Харченко Наталія Георгієвна.

В 1959 році  в цій частині  села  відкривається великий Будинок культури, до якого переходить і бібліотека. На протязі 27 років багато бібліотекарів змінилося в цьому закладі і кожна з них внесла щось своє в оформлення та роботу бібліотеки: Спинул Марія Данилівна (1959-1966; 1969-1976)), Онуфрієва Віра Олександрівна, Урсул Валентина Петрівна, Пустельник віра Іванівна (1976-1986), Стица Любов Гордіївна (1986-1996).


Стица Любов Гордіївна

 В 1967 році в приміщенні Будинку культури відкривається ще і дитяча філія з книжковим фондом 1000 примірників, яку очолює Корня Микола Прокопійович. На зміну йому приходить Мараренко Марія Іванівна, яка пропрацювала в дитячій бібліотеці 30 років.

В 1996 році ці дві бібліотеки об’єднуються в одну філію № 22.  Бібліотеку приймає новий працівник – Лунгул Любов Іванівна, яка очолює липецьку філію і досі.


Сьогодні книжковий фонд бібліотеки налічує 12300 примірників книг і брошур. Читачами бібліотеки є 450 мешканців  села, з них – 180 дітей.

Бібліотека тісно співпрацює з сільською школою № 2, лікарнею та сільрадою. Веде бібліотека й велику роботу по обслуговуванню на дому ветеранів Великої Вітчизняної війни, людей з обмеженими фізичними можливостями та людей похилого віку.

Велика увага приділяється в бібліотеці дитячій роботі. Багато років на її базі діє гурток рукоділля «Домовичок навчить»


Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz