Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Ткачов Микола

 

Ткачов Микола Сергійович народився 02 липня 1986 року в селі Красненьке Рибницького району, Республіка Молдова. В село Станіславка разом з родиною переїхав в 1999 році. Микола був тихим, спокійним, сором’язливим хлопчиком. Закінчив Станіславську загальноосвітню школу. Ще підлітком допомагав батькові працювати в колгоспі та і в подальшому житті продовжував працювати на сільськогосподарських роботах. Був одружений. 

В 2014 році у Миколи та його дружини Тетяни народилася донечка Інна.

В 2015 році навесні пішов добровольцем  на захист кордону України в прикордонний загін «Станіславка». 

В 2016 році пішов працювати в ПП «РАНОК». Допомагав обробляти землю та вирощувати хліб. У вільний від роботи час допомагав односельчанам у підсобних роботах. Завжди ввічливий, відповідальний, совісний, неконфліктний.

В січні 2023 року став до лав Збройних Сил України. Захищав Батьківщину, до тепер боронив Україну від російських окупантів. 

Загинув  06.04.2024 року під час стрілецького бою  в районі населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області під час виконання бойового завдання.

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz