Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Трояновський Віталій Юрійович

Віталій народився 16 грудня 1981 року. У 2001 році закінчив Подільське (Котовське) медичне училище та здобув кваліфікацію фельдшера. У 2011 році закінчив Одеський державний університет внутрішніх справ.

З 2003 року по 2015 рік проходив службу в органах внутрішніх справ. Потім працював інспектором безпеки лінійної частини на філії «ПМН» ПАТ Укртранснафта» НПС «Степова», звідки у травні 2017 року пішов на військову службу за контрактом. Віталій Юрійович служив на посаді санітарного інструктора військової частини А 1536, був прикомандирований до військової частини А 0666, яка на даний час виконує завдання по захисту нашої держави на Сході України.

За період служби Віталій зарекомендував себе як відповідальний, ініціативний, наполегливий військовослужбовець. Крім того, він був доброзичливою, щирою, чесною, порядною людиною. Помер 14 листопада 2018 року у районі проведення операції Об'єднаних сил на сході України (смерть не пов'язана з бойовими діями)

Пам`ять про ТРОЯНОВСЬКОГО ВІТАЛІЯ ЮРІЙОВИЧА – справжнього патріота та героя України, – назавжди залишиться у наших серцях. Ми низько схиляємо голови і висловлюємо щирі співчуття його рідним і близьким.

 

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz