Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Сабатин Сергій

 

Сабатин Сергій Сергійович  народився 24 травня 1995 року в місті Подільськ Одеської області.

З 2002 року навчався в Любомирській  школі. Закінчив 9 класів та вступив до Подільського технічного ліцею, обравши професію електрика. Продовжив навчання студентом  Одеського технікуму  ОНАХТ за спеціальністю електрик-механік (заочної форми навчання).

Отримавши професію, пішов працювати в локомотивне депо, електриком в електро-апаратний цех.  Пропрацювавши два роки, подав документи до військомату, звільнився з депо. Військове навчання пройшов в селі Старичі Яворівського району Львівської області. Там прийняв присягу та підписав перший контракт зі  Збройними  Силах України.

Служив рядовим в військовій частині  А-0173. Був нагороджений медаллю за участь в АТО.

 Прослуживши три роки, звільнився зі служби та деякий час працював таксистом.  Потім   Сергій повертається назад до збройних сил України, в ту ж військову частину, та підписує другій контракт.

7 грудня 2021 року одружується, проживає з родиною в селі Соболівка.

24 лютого 2022 року, в перший день повномасштабного російського вторгнення, Сергій разом із 21 військовослужбовцями 14 РТБр, загинув під час ворожого ракетного обстрілу.

Сабатин Сергій Сергійович відав життя за свободу та незалежність України.

Посмертно нагороджений медаллю "Захиснику Вітчизни".  Він дуже чекав свої 27 років, але не дожив 3 місяці до свого дня народження.

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz