Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Бібліотека-філія № 10 села Гонората


Гоноратська сільська бібліотека починалася зі створення хати – читальні в 1921 році. Розмістили її в приміщенні церкви, де одночасно працювали і клуб, і сільська Рада. Літератури було дуже мало і працювала на трьох посадах одна людина.

В 1938 – 40 роках в бібліотеці налічувалось майже3 сотні книг, фонд поповнювався за кошти колгоспу та колгоспників. Очолював бібліотеку Скудило Леонтій Якович. В роки Великої Вітчизняної війни бібліотека була знищена, і тільки в повоєнні роки поступово почала відновлюватись. На той час бібліотека і клуб були в одному приміщенні, а в 1956 році бібліотеці було відведене окреме помешкання.

З 1958 року по 2003 бібліотекарем працювала Якубовська Галина Митрофанівна. 45 років віддала вона служінню улюбленій справі. Коли вона приймала бібліотеку, фонд налічував 2175 книг, а зараз зріс майже в четверо. Галина Митрофанівна – людина активної життєвої вдачі: вона популяризувала літературу серед населення, особливою шаною користувалася в школі. Обслуговувала людей похилого віку вдома, вивчала інтереси своїх читачів.

     

Неодноразово відмічалася відділом культури за відмінну роботу. Галина Митрофанівна також створила хор – ланку, була активним її учасником. Хор – ланка під її керівництвом приймала участь в багатьох районних та обласних фестивалях. Навіть будучи на пенсії, вона проводила активну роботу.

Ідучи в 2003 році з посади бібліотекаря, Галина Митрофанівна всі свої знання та досвід у бібліотечній справі передала своїй невістці Якубовській Світлані Кирилівні, яка з гідністю продовжує справу своєї свекрухи. Світлані Кирилівні притаманні велика працелюбність, відповідальність, добросовісність.

    

 З 2009 року бібліотека знаходиться в просторому та затишному  приміщенні сільської ради, де створені всі належні умови для діяльності бібліотеки: тепло, освітлення, сучасний євроремонт.  Бібліотека займає три кімнати, в одній з яких 25 жовтня 2011 року урочисто відкрито пункт вільного доступу до Інтернету за програмою "Бібліоміст". До послуг сільських жителів сьогодні більше 8000 примірників книжок та періодичних видань бібліотечного фонду, чотири комп'ютери з безкоштовним доступом до всесвітньої мережі, консультації та допомога бібліотекаря в пошуку потрібної інформації. 
Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz