Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 

                         Бібліотека-філія № 34 села Стара Кульна

 

Вся історія сільської бібліотеки тісно пов’язана з сільським клубом, бо всі роки свого існування бібліотека знаходилась в клубному приміщенні. До 50-х років клуб і бібліотека розташовувалися в будинку сільського священика. Завідуючим бібліотекою  на той час був Троянівський Миколай

В 1964 році на місці старого клубу був збудований новий великий Будинок культури, в якому також знайшлося місце і бібліотеці. Бібліотекарем в нове приміщення прийшла працювати і пропрацювала чимало років Кобзар Галина. З 1977 по 1985 роки завідувала бібліотекою Малюта Євгенія Василівна.

Сьогоднішньою господинею сільської бібліотеки є сумлінна, працьовита жінка Кабак Галина Василівна. Очолювана нею бібліотека обслуговує 550 читачів, видає щороку по 11000 примірників літератури, проводить масові заходи з популяризації книги. Особливою популярністю користуються масові заходи у школярів села. Вони залюбки відвідують різноманітні вікторини, літературні конкурси та ігри, які пропонує для них Галина Василівна.

  

 

Активно працює сільська бібліотека і в напрямку "Бібліотечного патронату". Кожен четвер завідувачка бібліотеки прямує стареньких: ветеранів війни та праці, інвалідів, які вже тяжко самим відвідувати бібліотеку, але дуже хочеться прочитати якусь цікаву книгу, почути новину газетну новину чи просто поспілкуватися з бібліотекаркою.

                              

 

 

 

Книжковий фонд бібліотеки налічує  понад 8000 видання і продовжує поповнюватися новими виданнями.

 

 

 

 

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz