Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Комунальна установа "Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області" - це центральна бібліотека, центральна дитяча бібліотека, 27 сільських бібліотек-філій, 6 нестаціонарних бібліотечних пунктів з загальним фондом у  300  тисяч примірників книг, брошур, періодичних та електронних видань, це майже 19 тисяч користувачів району та міста, а також 42 бібліотечних працівника.

Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка була створена у червні 2021 року на базі Куяльницької централізованої бібліотечної системи Подільського району Одеської області. Рішенням Куяльницької сільської ради від 24 червня 2021 року Публічній бібліотеці громади було присвоєно ім'я знаменитого земляка, уродженця села Перешори Мардарівського старостинського округу, відомого мецената та громадського діяча Євгена Чикаленка.

Очолює Публічну бібліотеку імені Євгена Чикаленка директор  Дюгаєва Світлана Миколаївна.      

 

 

 

З "перших вуст" про комп`ютеризацію бібліотечних закладів Куяльницької громади Подільського району Одеської області в 2019 році та затребуваність новітніх бібліотечних послуг на селі.

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz