Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Россяєв Сергій

 

Россяєв Сергій Сергійович народився 27 травня 1991 року в селі Розалівка. В 2006 році закінчив 9 класів Розалівської школи та вступив до Одеського машинобудівного коледжу, по закінченні якого став студентом Одеського національного політехнічного університету. За роки навчання зарекомендував себе гарним, добросовісним студентом, талановитим спортсменом, переможцем турнірів.

Здавалося б, все в житті складається: навчання, робота, одруження 15 лютого 2020 року, народження маленької дочки 10 вересня 2021 року. Та на превеликий жаль, безпощадна війна перекреслила все. І Сергій, відчуваючи власну відповідальність, даючи відповідь на питання «Хто, якщо не я?», рушив до ТЦК, добровільно ставши на захист Батьківщини від російських загарбників.

Забраний на навчання 12 травня 2022 року, потім відправлений на Схід у складі 24 механізованої бригади імені Короля Данила командиром міномету, мінометного взводу.

13 червня 2022 року загинув під Оріхове-Золоте Луганської області.

Посмертно нагороджений орденом «За мужність» 3 ступеня.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz