Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Осадчий Андрій Іванович

 

"Мені часто доводилось робити людям боляче, щоб потім вони почувались добре", - саме так казав про свою професію добре відомий в нашому районі хірург  Андрій Іванович Осадчий.

Андрій Осадчий народився 17 вересня 1950 року в селі Гидерим Подільського (Котовського) району, в сім`ї простого селянина. На майбутню професію його надихнув сільський фельдшер Леонід Жуковський. Ось як розпоідає про це Андрій Іванович: "Якщо хтось мені, 12-13 річному хлопцю сказав, що я стану відомим хірургом, нізащо не повірив би. А надихнув мене на майбутню професію наш сільській фельдшер Леонід Жуковський, який з санітарною сумкою часто навідувався до школи. Після атестату зрілості я вже точно знав, ким хочу бути".

Після закінчення Кишинівського медичного інституту Осадчий проходив інтернатуру в Котовській центральній лікарні під керівництвом заслуженого лікаря України В. А  Жуковського. Великий досвід перейняв завдяки співпраці з такими лікарями як Б. І. Венгер, Г. Суслина.

19 березня 2017 року Осадчий Андрій Іванович відзначав 35-річчя свого керування хірургічним відділенням залізничної (нині - Центральної районної) лікарні Подільського району.


"Робота у хірургів важка і неспокійна. Але, чимось, для мене і легка, - розповідає Андрій Іванович, -  Мабуть тому що, я її дуже люблю. Працюючи довгий час у хірургії  разом із своєю дружиною Осадчою Лідією Павлівною (яка працювала в цій же лікарні медсестрою) порахували, що за довгий час роботи зробили приблизно 20 тисяч операцій. Дуже часто йдеш містом, зустрічаєш людину, і вона довгий час трясе мені руку і дякує, що 20-25 років тому я робив ій операцію, але при цьому не пам`ятаєш ні імені, ні прізвища врятованого тобою. Але, що поробиш, 20 тисяч - всіх не запам`ятаєш".

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz