Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Бібліотека-філія № 38 села Соболівка

 

Соболівська бібліотека-філія №38 була організована в 1967 році. Але до відкриття бібліотеки тут двічі на неділю працювала пересувна бібліо­тека з села Новоселівка, яка при­возила літературу та обслуго­вувала читачів.

З дня створення Соболівської бібліотеки її очолила Молодча Євгенія Лук'янівна, яка на той час закінчила куль­турно-освітнє училище. Фонд був маленький - всього 400 екземплярів, велику допомо­гу в його комплектуванні нада­вала сільська Рада. Пізніше бібліотеку комплектував бібколектор. Працювала також пе­ресувна бібліотека в с. Гертопи: 2 рази в місяць Євгенія Лу­к'янівна обслуговувала читачів в тому селі.

В 1975 році в селі була збу­дована школа для початкових класів. Саме в цьому при­міщенні виділили для бібліо­теки 2 кімнати. На той час фонд бібліотеки налічував більше 5 тисяч книг.

 

 

В 1982 році бібліотеку очо­лила Дудник Майя Леонідівна. Працівниця старанна, енерг­ійна, вона завжди була в центрі культурного життя села. Тісно співпрацювала з місцевою шко­лою, проводила цікаву роботу по популяризації книги. Нео­дноразово її праця відзнача­лася грамотами та цінними по­дарунками.

 

 

 

 

В жовтні 2011 року Майя Леонідівна пішла на заслужений відпочинок, а свою справу і бібліотеку передала молодому фахівцю - Вербіцькій Яні Миколаївні, випускниці Тульчинського училища культури.

 

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz