Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
        Бібліотека-філія № 42 села Чубівка
 

 

         Чубівська сільська бібліо­тека була відкрита в 1969 році в  приміщенні сільської школи.  Організатором та першим бібліотекарем стала вчитель­ка-філолог за фахом Дерев'янко Марія Карпівна. Багато любові і зусиль доклала вона для того, щоб в селі була сучасна гарна бібліотека. Марія Карпівна замовила на заводі заготзерна книжкові стелажі, знайшла в бібліотеці Одеської ветлікарні літературу та завезла перші книги до сільської бібліотеки.

 

 

 

 

 

В кінці 70-х років, коли школа  перейшла до нового приміщення, для енергійної бібліотекарки відкрилися нові можливості. Старе приміщення школи стало цілком бібліотечним.

 

Вже не одна  тісна кімната, а три затишні, з любовю та старанністю оформлені, кімнати зустрічали чубівських мешканців. Зростав книжковий фонд бібліотеки, який на той час  вже поповнювався з різних джерел, зростала і кількість читачів.

 

 

Марія Карпів­на завзято працювала в бібліотеці на протязі 13 років, за що набула поваги та авторитету у селян. Коли прийшов час йти на заслужений відпочинок, вона бібліотеку та всі свої не­завершені справи передала доньці - Яницькій Неонілі Іванівні, яка гідно продовжує справу своєї матері вже 27 років.

                               

 

 

 

Сьогодні бібліотека є осеред­ком культури на селі. Жодне свято не обходиться без участі бібліотекаря. Неоніла Іванівна організувала при бібліотеці ляльковий театр, артистами якого є діти, учні місцевої шко­ли - садка. Активно працює бібліотекар і в напрямку бібліотечного патронату, відвідуючи на дому інвалідів, ветеранів війни та праці.

                              

На сьогодні книж­ковий фонд бібліотеки складає біля 8000 примірників. Відвідують бібліотеку 450 читачів.

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
bibliotekar
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz