Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
 
         Пункти вільного доступу за програмою "Бібліоміст"
 
 
         «Бібліоміст» - це чотирирічна програма, серед основних завдань якої – покращення доступу населення до інформації шляхом обладнання публічних бібліотек технікою; навчання бібліотекарів з метою підвищити якість послуг для відвідувачів; а також формування у суспільстві розуміння ключової ролі бібліотек і необхідності їх підтримувати.
        За цією програмою три бібліотеки нашої системи:  Центральна районна дитяча бібліотека, філія №10 с. Гонората, філія №37 смт Борщі   отримала набір комп’ютерного обладнання, який включає по чотири сучасних комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням, з вебкамерами, принтерами та сканерами, обладнанням для створення локальної мережі та підключення до Інтернету.
Втілення цього проекту в життя стало можливим завдяки перемозі нашого методичного центру в другому раунді конкурсу  "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету" 

 
 
             20 жовтня 2011 року відбулося урочисте відкриття Інтернет-центру в бібліотеці станції Борщі. Символічну червону стрічку до всесвітньої мережі перерізали начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Ольга Михайлівна Шапран та комерційний директор «Трансагропрому» Олександр Григорович Далакішвілі.
 
 
                         Мешканці ст.Борщі скористалися новими бібліотечними послугами. 
 
                    21 жовтня подібний захід пройшов в прикрашеній різнокольоровими кульками, яскравими рекламними плакатами та живими квітами районній дитячій бібліотеці. Комфортні умови та справжній затишок, цікаве оформлення працівникам бібліотеки допоміг створити районний відділ культури та туризму.
 

                    
 
 
Стрічку до Інтернет-центру перерізали начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Шапран Ольга Михайлівна та керівництво  ЦБС.
 
                    25 жовтня відбулось урочисте відкриття Інтернет-центру в бібліотеці села Гонората, яке пройшло на районному рівні, остаточно затвердивши факт народження Інтернет-сім’ї Котовського району та початок перетворення бібліотек району в сучасні громадські центри. На урочистостях були присутні почесні гості: Волошенков Дмитро Борисович, заступник голови облдержадміністрації, Скудило Ірина Володимирівна, заступник голови районної державної адміністрації, Карауш Олександр Валерійович, заступник голови районної ради, Станков Владислав Миколайович, начальник управління культури та туризму облдержадміністрації, Шапран Ольга Михайлівна, начальник відділу культури та туризму, Наталія Новакова, координатор по роботі з партнерами програми «Бібліоміст», Бурдейний Павло Васильович, голова Гоноратської сільської ради (на фото)
 

 

               

 Двері в Інтернет відкриті! Запрошуємо Вас в інформаційний Всесвіт!

                                                               

   Послуги Інтернет-центру:


 • *робота в мережі Інтернет 60 хвилин на день;
  *резервування часу для роботи заздалегідь особисто, або за телефоном;
  *консультації з користування ресурсами Інтернет;
  *довідкові видання з питань використання Інтернет;
  *зберігання інформації на флеш-карту, дискету або CD;
  *роздрукування матеріалів, отриманих через Інтернет;
  *сканування;
 • *робота з цільовими групами  
Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz