Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 

 Бібліотека-філія № 7 села Вишневе

 

Село Шляхетне (таку назву мало с. Вишневе раніше) до революції нараховувало 19 хат, і тільки декілька жителів могли читати по складам. В 1925 році в селі була організована бібліотека, яка налічувала 2 десятки книг. Першим бібліотекарем був Печаров І.М. В період з 1925 по 41 роки фонд зріс до 1000 примірників, це була при клубна бібліотека, якою завідував Дмитришин Д.М. На жаль, в роки окупації, книги були повністю знищені. І тільки після Великої Перемоги, в 1945 році була зібрана невелика при клубна бібліотека з 300 книг. На цей час бібліотеку переводять в село Грекове, але в 1947 році повертають в с. Вишневе. бібліотека вже нараховує більше 1000 книг, а очолював її Возний М.С. В 1956 році статус бібліотеки змінюється, з при клубної вона стає сільською і комплектується із обласного бібколектору.

За ці роки в бібліотеці змінилося багато бібліотекарів, але найбільше запам’яталися жителям села Цибуляк Марія Олексіївна, Міщенко Ксенія Петрівна та Оляненко Марія.

 

 

Бібліотекар Оляненко Марія

 

 

 

В 1988 році бібліотеку очолила Станько Антоніна Василівна. Всі ці роки до сьогодні вона чесно і добросовісно виконує свої обов’язки, обслуговує 260 читачів.

Антоніна Василівна є одночасно і клубним працівником, тому проводить багато різноманітних і цікавих масових заходів, користується заслуженою повагою колег і читачів.

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz