Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Бібліотека-філія № 39 села Федорівка

 

              Федорівська сільська бібліотека була організована в 1936 році, а до того була хата - читальня, яка налічувала кілька десятків книг. Розмісти­лася бібліотека в приміщенні клубу, яким завідувала Тимошенко Фаїна, вона одночасно була бібліотекарем (а клуб був в приміщенні колишньої цер­кви).

Першими читачами були учителі Федорівської семи­річної школи, селяни, які вміли читати. Працювала бібліотека до 1941 року. Коли розпочала­ся Велика Вітчизняна війна, бібліотекар Тимошенко Фаїна і агроном місцевого колгоспу Олійник В. частину книг захо­вали, закопавши їх в землю, а іншу частину розібрали меш­канці по своїх домівках. Сама завідуюча пішла в партизани Попавши до рук гітлерівців, вона була розстріляна.

 

Відновила свою роботу бібліотека тільки в 1944 році, коли село було звільнене від загарбників. Були зібрані кни­ги у мешканців і в маленькій кімнаті при сільраді знову зби­рались читачі.

 

З 1958 по 1962 рік завіду­вала бібліотекою Кожевникова Наталя Іванівна. З часом бібліотеку знову переводять до приміщення церкви. На той час уже налічувалося 5020 книг.

 

З 1988 року бібліотека зна­ходиться в приміщенні Будин­ку культури. Очолювала її до 1997 року скромна, приємна і роботяща жіночка Збрицька Раїса Володимирівна.

 

З 2007 по 2016 рік в бібліотеці працювала Іванова Антоніна Григорівна, педагог за фахом, яка проводила цікаву та змістовну роботу з читачами. В травні 2016 року вона пішла на заслужену пенсію, а бібліотеку очолив ще один чоловік в нашій бібліотечній системі - Анатолій Григорович Власенко. На даний час фонд Федорівської сільської бібліотеки-філіалу налічує близько 6 тисяч при­мірників книжок, брошур та періодичних видань, обслуговує 270 читачів.

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
bibliotekar
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz