Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

"Літературний проект 12": 12 місяців - 12 авторів

 

У Всесвітній день поезії відбулась прем'єра нового циклу відеобесід "Літературний проєкт - 12" "Бібліотечного меридіану" центральної бібліотеки Куяльницької ЦБС, запущений з метою популяризації творчості українських письменників. Проєкт розпочався в січні презентацією творчості Василя Симоненка, відомого українського поета та журналіста... Тож давайте разом з нами більш детальніше дізнаємося про цю неординарну людину.

 

 

 

Ще один відеоролик "Літературного проєкту 12" центральна бібліотека присвятила Сергію Жадану, який став автором жовтня. Для тих, хто не має часу познайомитися з творчістю сучасного українського письменника,  але хоче бути на часі і знати основні віхи  в житті та творчості письменника, його  знакові твори та різноманіття літературних нагород, отриманих за них - дивіться наш відеоматеріал. Він стане в нагоді, як вчителям, так і бібліотекарям при проведенні заходів з популяризації сучасної української літературі.

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz