Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

 

Бібліотека-філія № 3 села Велика Кіндратівка

 

Вперше бібліотеку в селі Велика Кіндратівка відкрили в 1960 році. Очолила її Яворська Зінаїда Вікторівна. Згодом її змінила Кок Раїса Петрівна, бібліотекар за фахом, яка пропрацювала в сільській бібліотеці 31 рік.                                                         

Книжок на час відкриття бібліотеки було небагато, але поступово бібліотечний фонд зростав, збільшувалась і кількість відвідувачів.

 

 

В 2001 році бібліотекарем сільської філії стала Ступницька Валентина Миколаївна, яка добросовісно пропрацювала в бібліотеці до 2013 року.

В цей період книжковий фонд бібліотеки значно виріс і  налічує майже 6 тисяч примірників книг та періодичних видань.

Незважаючи на те, що число місцевих жителів значно скоротилося, вони досить часто відвідували бібліотеку. А до тих, хто не в змозі самому дістатися до бібліотеки, Валентина Миколаївна навідувалась сама  -  з книгою, з журналом або газетою, або просто з бесідою та увагою.

 

Сьогодні Валентина Миколаївна знаходиться на заслуженому відпочинку, а діяльність бібліотеки з 2015 року припинена в зв'язку з різким погіршенням демографічної ситуації, аварійним стан приміщення та відсутністю коштів для капітального ремонту. Обслуговування читачів філії взяла на себе бібліотека-філія №16 села Качурівка.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz