Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
 Бібліотека-філія № 48 селища Борщі

 

Свою історію бібліотека селища Борщі веде від початку 70-х років минулого століття, з моменту  запуску  у 1962 році  автогенного заводу «Югтехгаз» та комбінату «Зарница». Починаючи з цих років населення селища значно збільшується. І в 1974 році поруч з підприємствами виростає  сучасне робітниче селище з багатоповерховими будинками, будується дитячий садок, магазин.  В 1979 році при заводі відкривається робітнича їдальня, буфет і  невеличка бібліотека.

В 1980 році розпочинає свою діяльність великий Будинок культури, до якого переходить і бібліотека. Святкове новосілля осередку культури, де було присутнє все керівництво району, надовго запам’яталося мешканцям селища.

Першим бібліотекарем у молодому селищі стала Гуляєва Людмила Василівна. Всіма правдами та неправдами винахідливий та енергійний фахівець   зробила все можливе, щоб приміщення бібліотеки стало затишним і комфортним для читачів.

В 2002 році бібліотеку селища Борщі очолила молодий, не менш  енергійний і працелюбний бібліотекар Перебітюк Оксана Анатоліївна. На жаль, приміщення Будинку культури, де знаходилась і бібліотека, за роки занепаду прийшло в жалюгідний стан.   На плечі молодої жінки ліг весь тягар  пошуку нового приміщення та переїзду до більш придатної будівлі.

Сьогодні бібліотека розміщується в приміщенні селищного управління житлово-комунального господарства. Займає три світлих кімнати, де розташовані абонементи для дітей та дорослих та книгосховище. Книжковий фонд бібліотеки на сьогодні налічує понад 8000 книг, брошур та періодичних видань. Бібліотека обслуговує 350 читачів.

   

Оксана Анатоліївна прикладає максимум зусиль, щоб перетворити свою бібліотеку в осередок культурного дозвілля. Велику роботу проводить вона з сільським клубом, організує вечори, зустрічі, дитячі ранки, уроки народознавства. Володіючи чималим артистичним талантом, Оксана Анатоліївна майстерно перевтілюється у образи літературних героїв, персонажів народного фольклору. Вона – одна з перших бібліотекарів району, хто організував в Різдвяні свята подвірні обходи з дітьми з колядками, щедрівками та святковими вітаннями.

 

                   Під час проведення Свята борщу в селі Борщі

Оксана Анатоліївна отримала повну вищу фахову освіту, створила власний бібліотечний інтернет-ресурс, без неї не обходиться жоден великий масовий захід у громаді.

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz