Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Тоток Олександр

 

Тоток Олександр Сергійович народився 10.12.1994 року в селі Домниця Подільського району Одеської області. До 3 класу навчався в Домницькій загальноосвітній школі. Потім сім'я переїхала до м. Подільськ, де Саша навчався в загальноосвітній школі № 6. Після закінчення школи із золотою медаллю у 2012 році він вступив до Харківської юридичної академії. А після закінчення навчання повернувся до рідного міста. 

З лютого 2017 року по березень 2021 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. 

Війна застала Сашу в місті Вінниця, де він жив і працював на той час. У перший день війни він повернувся до міста Подільськ, а вже 25 лютого був у місті Одесі, де вступив до лав ЗСУ. На вмовляння батьків не йти, він сказав: "Це мій обов'язок!!!". 

Загинув Тоток Олександр Сергійович 3 липня 2023 року біля населеного пункту Старомайорське Волноваського району Донецької області.

Похований 3 жовтня 2023 року у селі Яришівка Тиврівського району Вінницької області, куди сім'я переїхала за місяць до загибелі сина. 

Саші назавжди 28... 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz