Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
Майстри Подільщини

 

Галина Антонівна МАМАЛИГА, жителька села Гидерим. Народилася в Росії в сім'ї геолога в 1950 році. З дитинства любила природу, шукала в навколишньому її світі прекрасне та намагалась відтворити це у малюнка. Закінчила Іванівський текстильний технікум, згодом навчалася в інституті культури на відділенні народної творчості. Після одруження переїхала в Україну. В місті Котовську працювала художником-оформлювачем в Будинку офіцерів, пізніше - в районному вузлі зв'язку.
Галина Антонівна розповідає: "Я завжди цікавилась художньою творчістю. Якось у газеті прочитала про майстриню, яка за 5 років створила 50 картин на тканині з риб'ячих кісточок, спробувала створити такі картини сама та не помітила, як по-справжньому захопилась. Всі знайомі приносили мені кісточки для робіт. Потім спробувала працювати з тканиною, нитками. Ще одне моє захоплення - в'язання. В'яжу все - від шкарпеток до пальто. Пробувала і гравюри, і чеканку. Два моїх сини - Олег і Ігор - також займаються ковкою та чеканкою, малюють. Гарно малюють і внучки. Молодша з них навчається в Одеському архітектурному університеті. Чоловік Григорій плете із лози кошики, вази, скриньки".

Ось така творча родина мешкає в нашому районі.
 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz