Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Новинки художньої літератури в фондах нашої ЦБС

листопад 2015

 

Лу Е. Органіст / Е. Лу, П. Амундсен; пер. К. Г. Дуброви; худож.–оформл. Д. О. Самойленко. – Харків: Фоліо, 2015. – 511 с.

В «Органісті » (2006) Ерленд Лу у співтоваристві з Петтером Амундсеном – органістом,підприємцем , людиною,яка має безліч різнобічних талантів, - на основі ретельного аналізу текстів Шекспіра та інших матеріалів намагається розкрити загадку його особистості. Чи міг стратфордський лихвар й неосвічений актор – аматор Шакспер написати драми та сонети,які увійшли до скарбниці  світової літератури за авторством Шекспіра? Про що свідчить знайдений у його творах «шифр Френсіса Бекона»? І яке відношення до всього цього мають  таємничі розенкрейцери?... Відповіді на ці та багато інших запитань шукайте на сторінках «Органіста».

 

 

Вільчинський, О.К. Криївка: повість / О. Вільчинський ; худож.–оформлювач Л. П. Вировець . – Харків: Фоліо, 2015. – 219 с.

Незабутні 1970-ті. На одній шостій земної кулі будують розвинений соціалізм, у телевізорі «дорогий Леонід Ілліч», на орбіті – «Союз» - «Аполон»… Тим часом хлопчаки із звичайного волинського села займаються своїми справами: ходять до школи,допомагають батькам по господарству, грають у футбол, у війну,рибалять,влітку працюють у колгоспній будбригаді… і лише інколи їхню  увагу привертають вирви серед лісу на місці колишніх повстанських криївок, але запитання : «Діду, а якщо вони боролися за Україну,то чому вони вороги?» - так і залишається без відповіді. Здається нічого особливого і не відбувається, крім того, що дитинство надто швидко минає…

 

Камерич М. Туфлі до вручення «Оскара»: повість / М. Камерич; переклад з босн. К .Калитко; худож-оформлювач О.Г. Жуков. – Харків : Фоліо, 2015. – 186 с.

«Туфлі до вручення «Оскара»» - книжка національна і жіноча, й водночас достатньо міцна для великого світу. В ній багато пошуків ідентичності та ще більше любові. Книга схожа на дихання. Вона належить до тих книжок,після яких уже не будеш таким, як раніше.

 

 

Кокотюха Андрій. Вогняна зима : роман / А. Кокотюха; передм. Ю. Луценка. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 352 с.

Ще вчора кожен громадянин України мав своє життя. У якому,здавалося, не було місця для подвигу. Але прийшла вогняна зима 2013-2014-го, і тисячі українців опинилися у вирі Революції Гідності – та по різні боки барикад. Успішний бізнесмен Стогов стає активістом Автомайдану. Продавщиця з косметичного магазину Алла тепер волонтерка. Студент на прізвисько Птаха виходить із віртуального світу і робить «коктейлі Молотова». Тітушка Сірий не має переконань,аби платили. А Олег,боєць «Беркуту», готовий карати «майданутих» навіть задарма. Ми бачимо Майдан їхніми очима. Бачимо – і затамовуємо подих. Бо тут усе справжнє – і життя, і кохання, і ненависть. І смерть . А ще – відчайдушна віра,що кінець кінцем усе буде добре…

 

 

Костина Наталья. Билет в одну сторону: роман / Н. Костина. – Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»; Белгород : ООО «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2015. – 304 с.

Украина 2014-й. Аня – волонтер-медик в военном госпитале. Егор – актер из России, поверивший пропаганде и отправившийся воевать против «хунты». Их дорогам суждено пересечься… Когда в госпиталь привезли умирающего раненого, только мгновенная реакция Ани и ее четкие  действия помогли вернуть юношу с того света. Всеми силами она боролась за жизнь незнакомца… и в ту  минуту, когда Егор наконец открыл глаза и увидел над собой девушку, похожую на ангела, он понял: ему есть ради чего и ради кого жить…

 

 

Лис, В.С. Камінь посеред саду: роман / В. Лис . – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 256 с.

Жив собі звичайний чоловік,до міри успішний , до міри щасливий… Але в житті , мабуть, кожного настає мить, коли розумієш,що все летить шкереберть. І те,що здавалося міцним і справжнім,виявляється марнотою – робота,родина,кохання… Та годі – чи кохав ти взагагі по-справжньому?! Що це?Криза середнього віку? Поклик власної душі,яку ти давно занедбав?У житті Андрія Трояна настав саме такий момент. Коли треба вирішити , хто ти , де ти й куди йдеш… Можна довго заплющувати очі та робити вигляд,ніби нічого не відбувається. А можна нарешті й підняти таємничий камінь із саду своєї душі. Чи вийде це в Андрія? А у вас?

 

 

 

Оксанен, Софі. Коли голуби зникли: роман/ С. Оксанен; пер.з фін. Ю. Я. Зуб; худож-оформлюв. Д.О. Самойленко . – Харків: Фоліо, 2015. – 378 с.

«Коли голуби зникли» - третій роман письменниці про естонію , яка пережила у 40-х роках ХХ століття подвійну окупацію – СРСР,нацистської Німеччини і знову СРСР, - а також війну. У центрі  оповіді – історія красуні Юдит та її чоловіка Едгара. Пристосовуючись  до кожної наступної влади,ставши зрадником і карателем, Едгар служив тим режимам,які знищували естонський народ. Щоб приховати свою співпрацю з фашистами,він підробив уже при Совєтах документи на чуже ім’я. але навіть двадцять років по тому, в 60-ті роки,страх – його вічний супутник.

 

 

Рудневич М. Я з Небесної Сотні: повість. – Київ: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2014. - 182 с.

Герой повісті молодого письменника Марка Рудневича чимось нагадує селінджерівського Голдена Колфілда. 19-річний студент Макс зі Сміли  легко й відверто оповідає про  своє життя – про навчання,однокурсників,родину, про свою кохану дівчину Іванку,яка вчиться в Києві, а батьки хочуть відіслати її на навчання до Франції… Але стається Майдан, і Макс зі своїм другом  - однолітком їде до Києва. Зрешттою , це повість про  три вирішальні доби на Майдані. Ви згадаєте все, ви ще раз переживете ті тривожні  лютневі дні, і мабуть, будете плакати, і ще довго пам’ятатимете простого хлопця зі щирою дущею – Макса зі Сміли..

 

 

 

Талан, Світлана. Оголений нерв: роман / С. Талан; передм. О. Хвостової. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 544 с.

Мирне і спокійне життя,міцна родина,вірні друзі… Усе,що здавалося непохитним , перевернулося догори дном. Війна роздирає навпіл усі зв’язки, і рідні й вірні друзі стають ворогами… Кілька місяців 2014 року Сєвєродонецьк перебував під владою ополченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової ,чиї  син і дочка опинилися по різні боки барикад… Так само розійдуться шляхи друзів Геннадія, нерозлучних змалечку хлопців. Бо війна проходить і по родинах , і по душах…

 

 

 

Тисовська, Наталя. Двокнижжя: романи / Н. Тисовська. – К.: Наш час, 2015. – 512 с.: іл.

У пропонованій читацькій увазі книжці під однією обкладинкою зібрані найцікавіші детективно-пригодницькі романи лауреатки літературного конкурсу «Коронація слова - 2011» Наталі Тисовської. Разом з героями читачі «Двокнижжя» розплутуватимуть  загадки не тільки в Україні, а й у далекій заокеанській Буремній Затоці.

 

Вхід
Архів
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2023
Безкоштовний хостинг uCoz