Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

У книжкових обіймах

 

" Обними меня, мне только это сейчас нужно. Этот жест древний, как само человечество,

и значит он куда больше, чем просто соприкосновение двух тел.

Я обнимаю тебя — значит, от тебя не исходит угрозы,

я не боюсь подпустить тебя совсем близко — значит, мне хорошо, спокойно,

и рядом со мной тот, кто меня понимает.

Говорят, каждое искреннее и сердечное объятие продлевает нам жизнь на один день."

Пауло Коельо

 

21 січня у всьому світі відзначають незвичайний, але дуже емоційний свято - День обіймів, яке придумали американські студенти в середині 70-х років минулого століття.

Обійми супроводжують нас протягом всього життя. Ми обіймаємо друзів і рідних при зустрічі після розлуки,  щоб висловити свою радість і подяку. Вітаючи зі святом, ми даруємо нашим близьким обійми в знак нашого теплого ставлення до них. Згідно з традицією юного свята, укласти в дружні обійми в цей день можна навіть незнайомих людей. 

 
 
 
Пропонуємо вам справжнісінькі «обійми» книги, які нагадають про те, що потрібно обмінюватися душевним теплом і бути трішки добрішими один до одного.

 
Туманова Юлія. В обіймах повітря: Гімнастка: Роман / Ю.Туманова - М .: ТОВ Вид. «Олімп»: ТОВ «Видавництво АСТ, 2002. - 316 с. - (Російський романс).
 
Вона - зовсім юна гімнастка, але вже знайома з зрадою і болем. Світ спорту жорстокий і непередбачуваний. Її шлях до слави лежить на осколках ілюзій, а випробування зробили сильніше, але не щасливішим. Він - щасливий журналіст, мисливець за "полуничкою". Їхня перша зустріч схожа на романтичне побачення, але тільки він знає, що це не так.Закон успіху для всіх однаковий: талант і повна самовіддача. І тільки любов неможлива без вибачення...

 
 
 
 
Браун Сандра. В объятиях заката / С. Браун . - М .: Вагриус, 1994. - 478 с.
 
Середина минулого сторіччя. За савані і преріях Америки рухається караван переселенців. Серед них - Лідія - героїня роману, яка намагається забути минуле, сховатися від його похмурих тіней. З минулим хоче покінчити і багато побачила, загадковий Росс Коулмен, поклявшийся, що в його житті не буде більше місця жінці, - справжній романтичний герой. Тікаючи від минулого, Росс і Лідія потрапляють в обійми взаємної любові


 
 
 
 
 
Діана Хевіленд. Обійняти полум'я / Д. Хевіленд. - К.: РІА-ПРЕСС, 1994. - 559 с.
 
Увазі читачів пропонується чудовий історико-еротичний роман, що став бестселером в США. Дія роману відбувається в Англії XVII століття. Вулиці Лондона, злодійська середу, королівський двір, великий лондонський пожежа ... Дивовижні пригоди зеленоокою красуні Дезіре Гуілфорд. Напружений сюжет, любов і ненависть, інтриги і секс. Книга, звичайно, зацікавить наших шанувальників Анжеліки та Маріанни, оскільки написана в тому ж ключі.

 
 
 
 
 
 
Летоу Роберта. Обними меня: Роман / Р. Летоу; пер. с англ . А. Кашина.  - М .: АСТ, 2001. - 320 с.
 
Старовинний маєток в ідилічно прекрасному куточку Англії - не просто притулок для «багатих і знаменитих». Тут мешкають люди, що звернули своє життя в нескінченну гонку за задоволеннями, які тільки можна купити за гроші. Однак несподіване зникнення зухвалою і прекрасної Олівії загрожує на повіки зруйнувати цей гедоністичний рай. Пошуки зниклої аристократки призводять молодого детектива до витоків зловісних злочинів і інтриг, в яких любов і секс, шантаж і брехня переплетені на стільки тісно, ​​що розплутати цей клубок майже не можливо ...

 
 
 
 
 
Дейн Люси. Вернись в мои объятья: Роман / Л. Дейн. -  М.: Издательский Дом «Панорама», 2009. – 192 с. 
 
Головна героїня молода і життєвого досвіду ще не має. Але вона спостережлива і здатна вчитися на помилках інших. Ці дві якості і приводять її до вирішення вибудовувати своє життя так, щоб у ній не було місця любові. Подібно багатьом іншим жінкам, вона впевнена, що жоден, навіть самий гарний, чоловік недостойний сильного почуття.

 
 
 
 
 
 
Луганцева Татьяна. Объятия удава: Роман / Т. Луганцева. - М.: АСТ, 2010. - 320 с.
 
Яна Цвєткова не випадково носить прізвисько Жінка-Цунамі. Вона ще навіть не приїхала до майбутньому шефу на співбесіду, як клініка, де їй належить працювати, вже перетворилася на театр військових дій. Вона переконана в тому, що тільки її втручання і допомога нового колеги - патологоанатома - запобігли смерть людини. Але чи у безпеці тепер вона сама?

 
 
 
 
 
 
Реутов Сергей. Любовь в объятиях тирана: Роман / С. Реутов. - Х.: "Издательство Книжный клуб Семейного Досуга", 2014.- 197 с.

Перед цими чоловіками тріпотіли цілі народи, вони були безжальними воїнами, мудрими правителями, вершителями доль. І в серці кожного з них жила любов до жінки. У цій книзі - зворушливі, трагічні, романтичні, чуттєві і драматичні історії любові і ненависті, інтриг і всепоглинаючої пристрасті. Тут ви знайдете історії кохання Понтія Пілата, Івана Грозного, Петра Великого, графа Дракули, Фрідріха Великого, Фіделя Кастро, маршала де Голля, В.І. Леніна ...

 
 
 
 
 
Коултер Кэтрин. Объятия дьявола: Роман / К. Коултер . - М.: АСТ, 1999. - 399 с.
 
Юна англійка Кассандра переживає перше дівочу любов до Едварда, не знаючи, що від пристрасті до неї давно вже згорає Ентоні, чудовий чорнявий чоловік багато старше її Кассандра з самого дитинства звикла вважати цього світського лева лише другом свого батька, він же весь цей час марно намагався боротися з власним серцем Напередодні весілля Кассандри і Едварда Ентоні розуміє, що життя без коханої буде позбавлена для нього сенсу, і викрадає дівчину, зважившись у що б то не стало завоювати її любов.
 
 
 
 
 
 
 
Клейпас Лиза. Объятия незнакомца: Роман / Л. Клейпас. - М.: АСТ, 1998. - 544 с. 
 
Красуня Лізетта Керсен була горда, як справжня креолка, занадто горда, щоб погодитися на шлюб з чоловіком, которою ненавиділа і зневажала. Вона воліла заступництво похмурого Максиміліана Волерана, про шалений вдачу й темне минуле якого ходили лякають легенди. Максиміліан вселяє дівчині жах, однак шлюб з цим таємничим людиною виявився її останньою надією на порятунок Чи могла Лізетта припустити, що незабаром її страх перетвориться на палку, всепоглинаючу пристрасть?
 
Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz