Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Меню сайту
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту

Новинки художньої літератури в фондах нашої ЦБС

листопад 2015

 

Лу Е. Органіст / Е. Лу, П. Амундсен; пер. К. Г. Дуброви; худож.–оформл. Д. О. Самойленко. – Харків: Фоліо, 2015. – 511 с.

В «Органісті » (2006) Ерленд Лу у співтоваристві з Петтером Амундсеном – органістом,підприємцем , людиною,яка має безліч різнобічних талантів, - на основі ретельного аналізу текстів Шекспіра та інших матеріалів намагається розкрити загадку його особистості. Чи міг стратфордський лихвар й неосвічений актор – аматор Шакспер написати драми та сонети,які увійшли до скарбниці  світової літератури за авторством Шекспіра? Про що свідчить знайдений у його творах «шифр Френсіса Бекона»? І яке відношення до всього цього мають  таємничі розенкрейцери?... Відповіді на ці та багато інших запитань шукайте на сторінках «Органіста».

 

 

Вільчинський, О.К. Криївка: повість / О. Вільчинський ; худож.–оформлювач Л. П. Вировець . – Харків: Фоліо, 2015. – 219 с.

Незабутні 1970-ті. На одній шостій земної кулі будують розвинений соціалізм, у телевізорі «дорогий Леонід Ілліч», на орбіті – «Союз» - «Аполон»… Тим часом хлопчаки із звичайного волинського села займаються своїми справами: ходять до школи,допомагають батькам по господарству, грають у футбол, у війну,рибалять,влітку працюють у колгоспній будбригаді… і лише інколи їхню  увагу привертають вирви серед лісу на місці колишніх повстанських криївок, але запитання : «Діду, а якщо вони боролися за Україну,то чому вони вороги?» - так і залишається без відповіді. Здається нічого особливого і не відбувається, крім того, що дитинство надто швидко минає…

 

Камерич М. Туфлі до вручення «Оскара»: повість / М. Камерич; переклад з босн. К .Калитко; худож-оформлювач О.Г. Жуков. – Харків : Фоліо, 2015. – 186 с.

«Туфлі до вручення «Оскара»» - книжка національна і жіноча, й водночас достатньо міцна для великого світу. В ній багато пошуків ідентичності та ще більше любові. Книга схожа на дихання. Вона належить до тих книжок,після яких уже не будеш таким, як раніше.

 

 

Кокотюха Андрій. Вогняна зима : роман / А. Кокотюха; передм. Ю. Луценка. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 352 с.

Ще вчора кожен громадянин України мав своє життя. У якому,здавалося, не було місця для подвигу. Але прийшла вогняна зима 2013-2014-го, і тисячі українців опинилися у вирі Революції Гідності – та по різні боки барикад. Успішний бізнесмен Стогов стає активістом Автомайдану. Продавщиця з косметичного магазину Алла тепер волонтерка. Студент на прізвисько Птаха виходить із віртуального світу і робить «коктейлі Молотова». Тітушка Сірий не має переконань,аби платили. А Олег,боєць «Беркуту», готовий карати «майданутих» навіть задарма. Ми бачимо Майдан їхніми очима. Бачимо – і затамовуємо подих. Бо тут усе справжнє – і життя, і кохання, і ненависть. І смерть . А ще – відчайдушна віра,що кінець кінцем усе буде добре…

 

 

Костина Наталья. Билет в одну сторону: роман / Н. Костина. – Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»; Белгород : ООО «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2015. – 304 с.

Украина 2014-й. Аня – волонтер-медик в военном госпитале. Егор – актер из России, поверивший пропаганде и отправившийся воевать против «хунты». Их дорогам суждено пересечься… Когда в госпиталь привезли умирающего раненого, только мгновенная реакция Ани и ее четкие  действия помогли вернуть юношу с того света. Всеми силами она боролась за жизнь незнакомца… и в ту  минуту, когда Егор наконец открыл глаза и увидел над собой девушку, похожую на ангела, он понял: ему есть ради чего и ради кого жить…

 

 

Лис, В.С. Камінь посеред саду: роман / В. Лис . – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 256 с.

Жив собі звичайний чоловік,до міри успішний , до міри щасливий… Але в житті , мабуть, кожного настає мить, коли розумієш,що все летить шкереберть. І те,що здавалося міцним і справжнім,виявляється марнотою – робота,родина,кохання… Та годі – чи кохав ти взагагі по-справжньому?! Що це?Криза середнього віку? Поклик власної душі,яку ти давно занедбав?У житті Андрія Трояна настав саме такий момент. Коли треба вирішити , хто ти , де ти й куди йдеш… Можна довго заплющувати очі та робити вигляд,ніби нічого не відбувається. А можна нарешті й підняти таємничий камінь із саду своєї душі. Чи вийде це в Андрія? А у вас?

 

 

 

Оксанен, Софі. Коли голуби зникли: роман/ С. Оксанен; пер.з фін. Ю. Я. Зуб; худож-оформлюв. Д.О. Самойленко . – Харків: Фоліо, 2015. – 378 с.

«Коли голуби зникли» - третій роман письменниці про естонію , яка пережила у 40-х роках ХХ століття подвійну окупацію – СРСР,нацистської Німеччини і знову СРСР, - а також війну. У центрі  оповіді – історія красуні Юдит та її чоловіка Едгара. Пристосовуючись  до кожної наступної влади,ставши зрадником і карателем, Едгар служив тим режимам,які знищували естонський народ. Щоб приховати свою співпрацю з фашистами,він підробив уже при Совєтах документи на чуже ім’я. але навіть двадцять років по тому, в 60-ті роки,страх – його вічний супутник.

 

 

Рудневич М. Я з Небесної Сотні: повість. – Київ: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2014. - 182 с.

Герой повісті молодого письменника Марка Рудневича чимось нагадує селінджерівського Голдена Колфілда. 19-річний студент Макс зі Сміли  легко й відверто оповідає про  своє життя – про навчання,однокурсників,родину, про свою кохану дівчину Іванку,яка вчиться в Києві, а батьки хочуть відіслати її на навчання до Франції… Але стається Майдан, і Макс зі своїм другом  - однолітком їде до Києва. Зрешттою , це повість про  три вирішальні доби на Майдані. Ви згадаєте все, ви ще раз переживете ті тривожні  лютневі дні, і мабуть, будете плакати, і ще довго пам’ятатимете простого хлопця зі щирою дущею – Макса зі Сміли..

 

 

 

Талан, Світлана. Оголений нерв: роман / С. Талан; передм. О. Хвостової. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 544 с.

Мирне і спокійне життя,міцна родина,вірні друзі… Усе,що здавалося непохитним , перевернулося догори дном. Війна роздирає навпіл усі зв’язки, і рідні й вірні друзі стають ворогами… Кілька місяців 2014 року Сєвєродонецьк перебував під владою ополченців. Цей короткий проміжок часу став нездоланним для родини Насті Агафонової ,чиї  син і дочка опинилися по різні боки барикад… Так само розійдуться шляхи друзів Геннадія, нерозлучних змалечку хлопців. Бо війна проходить і по родинах , і по душах…

 

 

 

Тисовська, Наталя. Двокнижжя: романи / Н. Тисовська. – К.: Наш час, 2015. – 512 с.: іл.

У пропонованій читацькій увазі книжці під однією обкладинкою зібрані найцікавіші детективно-пригодницькі романи лауреатки літературного конкурсу «Коронація слова - 2011» Наталі Тисовської. Разом з героями читачі «Двокнижжя» розплутуватимуть  загадки не тільки в Україні, а й у далекій заокеанській Буремній Затоці.

 

Вхід
Посилання
Блог Публічної бібліотеки ім. Є. Чикаленка Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради
Архів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
bibliotekar
Copyright ЦБС © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz